Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam, hogy magától alakulja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam, hogy magától alakuljanak a dolgok, vagy vessek ennek az egésznek véget?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú barátommal egy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, mint kellett volna. Megcsókolt. Rákérdeztem, hogy mégis mit akar tőlem, ő erre azt felelte, hogy majd kialakulnak a dolgok, mert ő sem tudja. Ez rendben van, csak attól tartok, hogy megint én húzom a rövidebbet, mert megszeretem, ő meg majd talál egy máik csajt. Mégis mit csináljak most? Folytassam ezt a "románcot", vagy ne erőltessem a dolgot?


22/L


2013. júl. 27. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
"majd kialakulnak a dolgok" = Nyitott kapcsolat, csak szex.
2013. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a normális hozzáállás. Én menekülök azoktól a pasiktól, akik már az első randin jövőt tervezgetnek, mert az számomra azt sugallja, hogy mindegy ki, csak legyen valaki mellettük.

Szerintem minden normális kapcsolatnak úgy kell indulni, hogy majd kialakul, hiszen egyáltalán nem biztos, hogy összepasszoltok, akkor meg minek erőltetni?! Ha meg jól működik a dolog, akkor bármi lehet belőle. Én CSAK ÍGY kezdek kapcsolatba.

38N

2013. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy minden kapcsolatban van kockázat. Ha most azt mondaná, hogy imád, és téged akar élete végéig, akkor sem lenne SEMMI, de tényleg SEMMI garancia arra, hogy egy hónap múlva is így gondolja. Ez a hozzáállás, amit képvisel, sokkal korrektebb! És hidd el, rajtad is múlik, nagyon is, hogy mi lesz a vége...
2013. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!