Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennél a szeretője valakinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél a szeretője valakinek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
talán loise griffinnek
2013. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bummer ***** válasza:
Már voltam
2013. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, túl kisajátító vagyok hozzá.

Ha valaki az enyém, akkor csak az enyém legyen.

2013. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Nem. Gusztustalannak tartom a megcsalást és nem asszisztálnék hozzá. Testileg is eléggé undorítónak tartom, hogy reggel más dugta, este megint más fogja, közben meg becsúszok én is.
2013. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen..
2013. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, de csakis a tiéd!
2013. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nem lennék 2. vagy ki tudja hányadik....
2013. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már voltam. Szégyeltem is magam miatta. De nem az én hibám volt, és nem bánom, hiszen ez is az életemhez tartozik.Szex nem volt köztünk( örülök neki hogy volt ennyi eszem) Van az a mondás hogy " egy kapcsolat két emberröl szol, de néhány r*banc nem tud számolni" ez nagy marhaság! :) pl soha eszembe nem jutott volna olyannal kezdeni akinek bnöje van.. de aki csalja a nőjét / vagy hapsiját nagyon cseles tud lenni.:) Becserkész mintha csak barátra lenne szüksége, sajnáltatja magát hogy jajj ilyen meg olyan a bnöje/barátja , aztán miután megkedveled elcsábit... :)) De én tanultam a hibámbol..:) legutobb mikor egy olyan fiu kezdett el keresni akinek nője van, bevetette ezt a taktikát azonnal koptatva lett..:))

18L

2013. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lennék, de csak Neki. Nem kezdeményeznék, de ha Ő közeledne, nem tudnék ellenkezni.
2013. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!