Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek a pasiknak a részeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Bejönnek a pasiknak a részeg csajok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 17:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem vissztaszító,én legalábbis messziről elkerülném őket. Idegesítőek, késöbbiekben meg hangulatválozásokra ad okot, hosszú távon együttélésre alkalmatlanok szeirntem és akaratgyengék. Ez pedig az élet számos más területén is kiütközhet. De aki képes leszokni, az pozitivan értékelendő,és semmilyen téren nem lenézendő. Az alkohol csupán buli, nem fontos az életben. nem tesz hozzá semmit egy ember értékeihez.
2010. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem igen! Sokkal könnyebben meg lehet őket... (Értitek mire gondolok.)

Ha hosszú távú kapcsolatról van szó, akkor persze nem szimpatikusak annyira az alkoholisták. De gondolom a kérdés nem erre vonatkozott.

2010. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát biztos hogy nem jönnke be max a kihasználás lehetőségét látják benne:D De szerintem is szánalmas F
2010. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha tényleg alkoholista és hetente többször előfordul, hogy leissza magát, akkor nem. De ha néha egy buli alkalmával többet iszik a kelleténél, az szerintem nem bűn.

Mellesleg a részeg csajokkal a legjobb dugni. :)

2010. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!