Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek a pasiknak a részeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Bejönnek a pasiknak a részeg csajok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 17:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
Persze!Egy menetre a WC-ben.Amúgy kerüld a sok piálást ha nem akarod tisztára leégetni magad mert ennél cikibb nincs a világon..
2008. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha a pasi is részeg akkor biztos. Csak reggel lesz nagy ijedés amikor felkeltek 1más mellett.
2008. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Undorító szerintem,én már láttam nem egyet(gondolom ti is így vagytok ezzel)A részeg férfi se egy szép látvány de a nő egyenesen UNDORÍTÓ!!
2008. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

üdv!

Én fiú vagyok!

Sohasem iszom.

Főleg ezt egy lányról nem bírom elgondolni.

Azzal még nincs semmi baj ha buli van és egy fél pohárral megiszik az ember.De ne haragudj már de ilyet meg is kérdezni?...

2008. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
már bocs, de ha egy fiúnak szabad inni akkor egy lánynak miért nem? én se járok minden hétvégén bulizni, és nem mászom rá senkire (főleg mivel van barátom, akivel egybéként szintén egy buliban jöttünk össze lassan egy éve már) de például szeretem a sört és szeretek a barátaimmal sörözés közben beszélgetni. ettől még nem leszek rosszabb. ismerek sok aranyos, okos, intelligens, szép lányt, akik igenis buliznak és isznak is néha. ez nekünk is jár, nem csak a fiúknak. 21/L
2009. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%
Igazad van, utolsó! A férfiak azt hiszik, hogy nekik mindent szabad. Pedig...
2009. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
nekem nem,de akinek bejön annak is szexre szerintem. Na meg attól is függ mennyire részeg!
2009. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

17 éves lány vagyok. és még életemben nem ittam magam hányásig. az gusztustalan és undorító egy lánynál!

nem egy olyan ismerősöm van akik szerint ez mennyire jó, hogy minden 7végén más pasival vannak nagy részegen... meg kb több fa*zt fogtak mint kilincset!!!

az ilyeneknek nem büszkélkedni, hanem el bújni kellene!!

2010. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem igen, ha jó nőről van szó. De akivel rendszeresen előfordul, pl egy alkoholista lepukkant nő természetesen nem.
2010. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Ez szerintem is gáz egy kicsit.. ha a pasiknak lehet a csajoknak miért nem?? Nem azt mondom h részegségig kell.. de ha egy csaj addig iszik hogy jó kedve lesz,kicsit szédeleg meg jó a hangulat.. akkor miért ne?
2010. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!