Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lenne egy "30+" alkategória...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne egy "30+" alkategória a "Szerelem, szex"-nél?

Figyelt kérdés

Ahol felnőttek magunk között beszélgethetnénk, és nem a tinik válaszolgatnának tapasztalat nélkül?


Lenne rá igény?



2013. júl. 22. 20:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne, én is 28 vagyok már, tehát lassan-lassan elérem a 3. x-et. De legtöbb kérdésemre ha kapok privát választ, akkor 10 ból 9 lány 15-16-17 éves és képet kér. Köszönöm, de erre nincs szükségem.
2013. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ahogy egyre idősebb leszel, egyre több válaszod lesz, és egyre kevesebb kérdésed.

Én nem látnám értelmét ennek a kategóriának.

2013. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Pavel, a kérdések nem szűnnek meg, csak eltolódnak a hangsúlyok... Jó pap is holtig kérdez...
2013. júl. 22. 20:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Négyes válaszolóval egyetértek,ki adna tanácsot itt, ha nem a felnőtt? Úgyis abba a kategóriába is átmenne az, aki trollkodni akar. Azért itt is érkeznek normális válaszok, a többivel meg nem kell foglalkozni.
2013. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Értelmes ötlet lenne ugyan, de sz..rá barmolnák azt is...
2013. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!