Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lenne egy "30+" alkategória...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne egy "30+" alkategória a "Szerelem, szex"-nél?

Figyelt kérdés

Ahol felnőttek magunk között beszélgethetnénk, és nem a tinik válaszolgatnának tapasztalat nélkül?


Lenne rá igény?



2013. júl. 22. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tökéletesen jó ötlet! Már csak meg kéne valósítani :)
2013. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én sokkal inkább a 18 alatti kategóriát preferálnám. De ez sem rossz.
2013. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
más alkategóriára nagyobb szükség lenne...
2013. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nem lenne!Ha mi felnőttek nem osztjuk meg a tapasztalatainkat a fiatalokkal,akkor ki fogja?

Tinik egymás közt?Még viccnek is rossz.El tudom képzelni néhányan milyen "okos" tippeket adnának!Persze tisztelet a kivételek!

2013. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
remek a szétválasztás, mert némelyiknek semmi fogalma semmiről, egymásnak mondanak marhaságot, az a baj a netet sem tudják használni, mert ahhoz is kellene némi ész,
2013. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerinted kiszűrné a tiniket? Hát nem. Elvileg az egész kategóriában nem lehetne 18 év alatti, mégis itt vannak tömegesen..
2013. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De így meg az van, hogy kiírok egy komoly kérdést, és a válaszokból egyből lejön, hogy 16 évesek írkálnak... Persze érdemi választ nem kapok.

Ezzel nem akarom leszólni a tinik igényeit, ők is kérdeznek, hozzászólnak, ez természetes. Csak én valahogy nem az ő meglátásaira volnék kíváncsi az én élethelyzetemet, problémáimat illetően, hanem nálam idősebbekére, tapasztaltabbakéra...

2013. júl. 22. 20:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak a szexualitás alkategóriában és ott is csak figyelmeztető szöveg,de mindegy.
2013. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Remek ötlet lenne.

Egyébként valamit tényleg csinálhatnának a színvonallal, mert ez így nagyon gáz, ebben a kategóriában az emberek 90%a alig ha súrolja a 18as korhatárt. Szét van trollolva az egész kategória.

2013. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Szerintem néhány magát érettnek tartó tini uralná ezt az alkategóriát, gondolván az ő problémájuk van olyan fontos, hogy oda kerüljön. :)
2013. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!