Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kollégiumokban, általában sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumokban, általában sok a leszbikus vagy a biszex csaj?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ha vannak biszexek a kollégiumokban egyáltalán,akkor százalékban menyien szoktak lenni.Vagy talán nincsenek?
2013. júl. 17. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosítani, mindenhol ugyanolyan valószínűséggel lehetnek, mint egy kollégiumban vagy a suliban vagy egy átlag diszkóban...

Nem mindig lehet tudni, mert lehet, hogy megnézi a többik kolist, de nem közeledik feléjük.

De a kíváncsiság nagyobb eséllyel torkollik huncutkodásba egy koliban

[7 év koli]

2013. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A leszbikusok mind a LABRYS alvilági szervezet tagjai. Saját leszbikusnyelven és leszbikus jelrenszerrel kommunikálnak, és chip van építve a koponyájába ami radarként jelzi a többi leszbikus hollétét. A kollégiumok azok a létesítmények, ahol a fiatal leszbikusok egy rejtett ajtón kisurranva elvegyülnek a normál emberek közt észrevétlenül. Kb mint a mágiaügyi minisztérium, csak ők nem mágiával hanem szuperfejlett technikával meg nindzsaképességekkel, amire a leszbikusképző akadémiák olyan nagy gondot fordítanak.

Basszus, mérnök vagyok de úgy tűnik pályát tévesztettem!

Mielőtt komolyan vennéd: biztos lehetsz benne hogy ugyanolyan az arány, mint bárhol máshol, a kollégium se nem gyűjtőhely hogy különösebben vonzza aki nem teljesen hetero, és szűrő sincsen az ajtón hogy távol tartson akárkit ilyen miatt.

2013. aug. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!