Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit gondoltok egy nőről, aki odaadja magát nektek úgy, hogy nem jártok? SOS!

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akit kb egy éve ismerek.Ezalatt 3x találkoztunk, mert ő nagyon messze lakik tőlem, másik országban.Neten írunk egymásnak néha.Nagyon bejövünk egymásnak.Ő mindenáron le szeretne velem feküdni.Én viszont nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet.Nagyon szeretném, de attól félek, hogy azután meg fog unni, és egyáltalán nem leszek érdekes a számára.Viszont, ha nem fekszem le vele, akkor még titokzatos leszek számára.Mit gondoltok erről?Egyébként azt mondta, hogy nem valószínű, hogy fog errejárni többet, mert felmond a cégnél ahol dolgozik(munkaügyben volt itt.)Fiúk, mi a véleményetek?
2013. júl. 11. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ribi.
2013. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha te nem érzed, hogy 100%-ig itt az ideje, akkor NE tedd!

Ha csak úgy éppen hogy, mert mások mit gondolnak, meg a barátod, meg a barátnőd, meg mit tudom én ki, az teljesen más, mint amikor MINDKETTEN úgy érzitek, hogy itt az ideje.

Ha egy pasi kicsit is erőlteti, bármilyen módon, akkor ott valami nem stimmel.

Ja, én nő vagyok.

2013. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Senki ne tudná meg, tehát nem ezért nem akarom.Csakis azért nem, mert attól félek, hogy utána nem fog keresni, mert megkapta, amit akart.
2013. júl. 11. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha alapból csak a szexre megy, akkor miért keresne utána? Hiszen utána már nem lenne több amit megkaphat... Abból amit leírtál, nem úgy tűnik mint aki komolyan tervez veled.
2013. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok pasi,de én úgy látom,neki ez csak a testiségről szól,Te meg túlságosan is érzelmi oldalról közelíted meg a kérdést.Szóval szerintem ne menj bele,mert sérülni fogsz,ő meg majd ezek után éli világát nélküled.Nem éri meg.
2013. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MRC31 ***** válasza:
44%
Ha egy nő és férfi közötti állapot egy torta és a tetején a tejszínhab jelképezi a sexet és abból bezabál a pasi akkor fog még kérni a torta többi részéből? Lehetnek kivételek és igen, fog még kérni de nagyobb a valószínűsége, hogy nem.
2013. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy: "húú köszi, ez király, hogy nem kell annyit kamuznom és szopnom, meg figyelmességet szimulálnom :DD"
2013. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Haszontalan a válaszom vagy csak nem szimpi? Sz**jál gilettet!
2013. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!