Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lekoptattam valakit, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekoptattam valakit, de nem merem megnézni, hogy mit írsz válaszként rá (? )

Figyelt kérdés
Hogyan vegyem rá, hogy elmerjem olvasni? :D Nem is tudom mit parázok annyit rajta... ez a személy semmit sem jelent nekem. De mégis, még nem csináltam ilyet :s

2013. júl. 11. 11:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Semmi köze az egésznek ehhez az oldalhoz.
2013. júl. 11. 12:35
 12/19 anonim ***** válasza:
Azt hittem :-) Akkor bocsesz.
2013. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Basszus! A ragokat nem neked találták ki.


Ha ilyen üzenetet írtál neki biztos hogy nem értette hogy miről beszélsz.


Gondolom te vagy a csaj ugye?

Ki ez a srác és mi történt? Megdugott téged?

26F

2013. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mégis mi a gondod a ragokkal? Ha ez beszólás akart lenni, akkor igen gyenge és pontatlan lett. Próbáld újra.
2013. júl. 11. 15:18
 15/19 anonim ***** válasza:

tegnap 15:18


A ragokkal semmi, azok tök hasznosak mert megérthetővé teszik a mondanivalót. A probléma az ahogy te használod őket!

Nem beszólás de rohadtul nem lehet érteni hogy most akkor ki is nézzen meg mit és ki vegyen rá kit, vagy hogy ki írt sms-t kinek.

2013. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem beszólás,de te vagy az egyetlen,aki nem értette meg...
2013. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

15-ös: Ne légy már ilyen buta, kisfiam. Mindenki más értette. Egy hibát vétettem a címben (ilyet még én is megtehetek évente 1-2szer), de ki is javítottam az első hozzászólásomban.


Innentől kezdve hihetetlenül erőltetett a dumád és csak valami miatta keserűségedből fakad. :)

2013. júl. 12. 14:33
 18/19 A kérdező kommentje:

miatti*


Na tessék, itt a másik ezen évre :D

2013. júl. 12. 14:34
 19/19 anonim ***** válasza:

07-12 14:33


Engem te ne kisfiamozz ha megkérhetlek! Nem erőltetett amit írok mert tényleg értelmetlen amit írtál.


..nem merem megnézni, (E/1 én) hogy mit írsz (E/2 te) válaszként rá...

Hogyan vegyem rá (őt - rejtett alany E/3)...el (elváló igekötő de ez elmegy) merjem olvasni (én merjem elolvasni és nem ő) Akkor most te hogy vegyed rá őt hogy te el merjed olvasni? Szerinted ennek van értelme??


Nem kell ugatni ha valaki visszakérdez! Tán be kellett volna járni nyelvtanra ha amúgy nem magyarázták el otthon.

2013. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!