Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lekoptattam valakit, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekoptattam valakit, de nem merem megnézni, hogy mit írsz válaszként rá (? )

Figyelt kérdés
Hogyan vegyem rá, hogy elmerjem olvasni? :D Nem is tudom mit parázok annyit rajta... ez a személy semmit sem jelent nekem. De mégis, még nem csináltam ilyet :s

2013. júl. 11. 11:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
mit írt válaszként rá*
2013. júl. 11. 11:02
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Simán olvasd el, szánd el magad! Gondolj bele: nem lesz semmi gond, nem lesz semmi gond

És ezt ismételgesd addig míg el nem mered olvasni :D

2013. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha mondjuk nem a Te stílusodban koptattad le az illetőt, akkor megértem, hogy nem mered megnézni, mert valószínűleg a válasz is olyan stílusban fog érkezni. Egyébként vállalni kell a felelősséget a tetteinkért, és ez nem olyan nagy ügy. Ha normálisan, kulturáltan közölted vele, hogy nem szeretnél tőle semmit, akkor nincs gond, zárd le a történetet, nézd meg, mit írt és ennyi. Nem kell foglalkozni vele.
2013. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Küld át a profilodat a jelszavaddal, majd elolvasom aztán megírom.
2013. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én normális hangvételben írtam az üzenetet, de szerintem kiakadt rá, olyan embernek tűnt.


Amúgy meg 3 üzenetet küldött az én 1 válaszomra, pár 5-10 perces eltérésekkel O.o

2013. júl. 11. 11:07
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kattints rá hirtelen XD
2013. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Küldd el nekem, én elolvasom neked.
2013. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na jó... rányomok :D Kíváncsi vagyok hány anyázás lesz :D
2013. júl. 11. 11:18
 9/19 A kérdező kommentje:

Heh... azt írja, hogy "azért barátok lehetünk ugye?" "nem járni akartam volna, nem?"


Aztán megadta a számát, hogy csörgessem meg és dumáljunk... :D Na szerintem ezzel le is van tudva, inkább nem írok neki többet. Ez a "barátok" duma elég gáz, azok után, ami volt.

2013. júl. 11. 11:23
 10/19 anonim ***** válasza:

O bazzeg... Pontosan mitől is lehet félni, mikor név nélkül vagyunk fent egy oldalon és valaki névtelen irkál?!


Semmitől? Hat ja... Hány éves vagy 8?

2013. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!