Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy szerelmesek voltatok egy fiúba de az valamilyen kisebb hibátok miatt nem figyel fel rátok?

Figyelt kérdés
Mert most vagyok 13 éves és kb 5 kilóval nehezebb vagyok az átlag lányoknál és nagyon gyanítom hogy ez lehet velem a baja,mert azon kívül szerintem egy lánybarátként tekint rám.Mit tehetnék foggyak le?Mert nem tudom.Segítsetek kérlek...
2013. júl. 11. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél egészségesebb ételeket és mozogj többet. például egyél több zöldséget és gyümölcsöt és kevesebb vagy egyáltalán ne egyél zsíros ételeket. A mozgás az akármi lehet és futni szoktam de ha nem bírod akkor itt a nyár men le az uszodába. Vagy csak simán biciklizz egyet. És ne igyál cukros üdítőket. Helyette mehet a gyógytea, víz vagy cukor mentes üdítő. Vagy 100% os gyümölcslevek
2013. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, h neki a csontkolekció jön be?! A fiúk/férfiak többség utálja az ilyet!! Sztem nem ez a baj:)
2013. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fordítva sokkal gyakoribb eset ez, a Ti csajok sokkal jobban válogattok.
2013. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10:26-os szerinted mi lehet akkor a baj??
2013. júl. 11. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!