Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtenétek el azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtenétek el azt az embert, akibe szerelmesek vagytok, de soha nem lehet a tiétek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit egyszerűen nem tudok elfelejteni, de eléggé elrontottam, ezért már soha nem lehet köztünk semmi. Hiába próbálom elfoglalni magam különböző dolgokkal, hiába próbálok mással lenni, nem megy, mert valamiért mindig ő jár a fejemben.
2013. júl. 1. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
1 szó : idővel.
2013. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hany évesek vagytok?:)
2013. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs jó recept, majd az idő segít... addig kell átvészelni.
2013. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 18, ő 21. Az a baj, hogy már nagyon régóta tart, hol jobb, hol rosszabb..
2013. júl. 1. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:

A kva életbe. Én is 18 vagyok, a volt barátom 21, és...

fúh, kísérteties, de tudd, nem vagy egyedül ebben a cipőben:S

2013. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugye? Nagyon szörnyű..És tényleg hiába akarok bármi másra koncentrálni, nem tudok, pedig 3 hónapja egy szót nem beszéltünk..
2013. júl. 1. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzetem kb 3 éve szerelmes vagyok egy srácba, aki pár êvvel idősebb. Mégcsak észre sem vesz, bármit csinálok. Az idő tényleg jó gyógyír, majd idővel könnyebb lesz. Nekem is könnyebb, amikor hosszú ideig nem látom,de aztán amikor találkozom vele, minden a régi és olyankor vissza térnek az érzések, olyan, mint egy ördögi kör
2013. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!