Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek zsarol, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek zsarol, és nem enged el?

Figyelt kérdés

1,5 évig voltam együtt a barátommal. Az elején minden szép volt tudjátok az a rózsaszín köd..sőt mivel ő volt az első komoly kapcsolatom így talán még jobban vak voltam a kelleténél.. Sokszor hazudtam miatta, akkor még miattunk, a kapcsolatunkért a szüleimnek, legfőképpen anyukámnak. Anya a munkája miatt sokszor nem volt itthon(szüleim elváltak) így megtudtuk oldani, hogy titokban nálam aludhasson, néha én nála. Azonban olyan fél év körül jöttek a bajok, vele együtt a kisebb majd egyre nagyobb veszekedések. És két hónapja eljutottam odáig hogy kimondjam vége, nem azért mert már nem szeretem, csak már nem hiszek a kapcsolatunkban, abban, hogy mi összeillenénk. Azonban, ahogy erre számíthattam mint idáig mindig most se engedte ezt, zsarolt lelkileg, hogy minden egyes hazugságom ami miattunk volt elmondja anyunak, és kitálal, tönkre teszi az életem, ha csak nem maradok vele. Megpróbáltam vele maradni, de nem ment, majd azt mondta nem fogja elmondani, hogy legyek boldog és ilyenek, majd ismét egy hívás majd egy sms hogy azért ne nyugodjak meg teljesen bármikor kitálalhat, és neki az lenne a legjobb ha én szenvednék, ha az életem romokba lenne.. A legnagyobb baj, hogy idáig anyuval nem volt felhőtlen a kapcsolatunk, most kezdene olyan igazi anya-lánya kapcsolat lenni, és tudom, ha megtudná az igazat akkor egy világ dőlne össze benne..

Azonban a volt barátommal se tudok már együtt lenni, és nem értem hogy mért teszi ezt velem, hogy ha szeretett akkor mért nem tud elengedni, mért nem lehet szépen elválni, hogy úgy emlékezzek erre a kapcsolatra mint egy szép emlékre, és mért kell ezt széttörnie mért jó neki ha én szenvedek. Tudom, hogy még szerelmes belém, de még így is több száz újabb esélyt adtunk egymásnak, és mért nem látja be, hogy nem működik ez köztünk.. Hiába próbáltam meg vele erről beszélni, mintha egy falnak beszéltem volna, olyan mintha a legnagyobb vágya az lenne hogy engem tönkre tegyen..

Mit tegyek?:(

17L


2009. okt. 18. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kicsinyes embereket mindig a kicsinyes bosszú vezérli, azonban épp a kicsinyességük miatt nem merik megtenni, amit elterveznek. Nem kell beszarni, csak a srác pofája nagy. Amúgy is, jóanyád szerinted egy kidobott, és ezért büszkeségében sértett, vagyis nyilván támadó pasinak hinne, mint a tulajdon lányának?
2009. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez undorító. Szerintem vallj be pár alkalmat anyukádnak, mondd, h megbántad! Azt is mondd el, hogy miért csináltad (totál szerelmes voltál)! Meséld el, mivel zsarol ez a szemét! Szerintem ha ügyesen adod elő, nem lesz belőle nagy bajod. Anyukád kicsit haragudni fog, aztán inkább sajnál. Fontos, hogy elég a dolgok töredékét előadni, ha a pasi "kitálal" a többire rá lehet fogni, h nem igaz.


Másik lehetőség, de az netszesebb, ha elmeséled anyukádnak, h mivel zsarol a pasi és közlöd, hogy SEMMI nem igaz belőle... Ha szerencséd van, akkor ezek után nem fog hinni a pasinak.


Te tudod, pontosan mekkora az esélye, h lebuksz, és h milyen anyukád. Ha úgy gondolod 1-2 alkalom bevallása még belefér, ha töredelmesen megbánod és ráadásul nagyon hihető lenne, ha a pasi mondaná, akkor az a jó 5let... Ha nem, akkor a komplett tagadás... :S

2009. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aha, persze, szerelmes beléd... Te is tudod, hogy ez nem igaz, aki szerelmes beléd, az nem akarná szánt szándékkal tönkrevágni az életedet. Hagyd azt a szemetet a fenébe, szakíts vele, de előbb beszélj anyukáddal, és vallj be neki mindent! És remélem, tanultál az esetből, és látod, mennyire jó dolog hazudozni.
2009. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

15:18-as nem tudom, hogy hinne e neki, de biztos elgondolkozna rajta.. Sajnos nem egyszer volt már olyan, hogy ha a volt barátomnak nem tetszett valami akkor szaladt és beárult anyumnak..


15:21-es nem tudom melyiket tegyem, ha elmondom az igazságot akkor úgy ahogy leírtad, de semmiképp se szeretnék hazugságot hazugsággal leplezni.


15:24-es igen sokat tanultam belőle, amikor összejöttem vele még egy kedves naív lány voltam, aki azt hitte létezik kölcsönös, elvásároktól mentes szerelem, de mostanra rájöttem, hogy ilyen nincs, és hogy naív voltam, hogy azt hittem megéri hazudni érte, értünk.


Köszönöm mindhármatoknak a válaszokat!!!

2009. okt. 18. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. Azért egy eset alapján ne vonj le ilyen következtetést! Hazudni soha semmiért nem éri meg, de attól még, hogy most kifogtál egy ilyen parasztot, legközelebb találhatsz normális embert, aki tényleg társként tekint rád, nem pedig a saját tulajdonaként. Sok sikert! :)
2009. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!