Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális? Ezzel zsarol!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális? Ezzel zsarol!

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondta hogy kb. fél évig nem jön hozzánk, mert amikor nálunk van én azzal visszaélek, lekezelően csúnyán beszélek vele. Sehogy nem tudom meggyőzni? Szerintem az sem normális hogy ezzel zsarol.
2010. okt. 14. 19:48
 1/9 A kérdező kommentje:
szüleimmel lakok
2010. okt. 14. 19:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként akkor ne bánj vele lekezelően, ha nálatok vagytok. Akkor nem lesz gond.
2010. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne,ha stílust váltanál és nem kezelnéd le.
2010. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Orvosi kivizsgálás mondhatja meg, idegrendszeri probléma lehet. Azonnal menjetek, súlyos baj jele is lehet.
2010. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mond meg a barátnődnek hogy elnézést kérsz tőle, és igyekezni fogsz, adjon még egy esélyt. Aztán ha add akkor tartsd is.
2010. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se kellene rosszul bánnod vele.Talán ez neki megalázó a szüleiddel szemben.

Inkább szeresd,mutasd ki hogy fontos neked.

2010. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de 1 tenyérbemászó pojáca lehetsz barátokat nehéz ám szerezni bánny velük finoman és ne képzeld hogy te vagy az úr a házatokban TISZTELET ÉS ÁLTALÁNOS ETIKETT EMBERTÁSAINK IRÁNT tanuld meg a minimum hogy megtiszteled a jóindulatosságoddal és nem beszélsz vele csúnyán
2010. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm aki ha nálam volt akkor semmi gond nem volt, de ha náluk voltam akkor még egy kávét sem akart csinálni nekem és tényleg velem is dúrvább volt.

Én egy évig nem mentem át hozzájuk, ha látni akart ő jött.

Aztán egy idő után nem bírta és rájött hogy jobb ha kicsit meg változik.

2010. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szoktátok meg ezt a helyzetet, szóval azt hogy egymás otthonában vagytok. És képzeld azt hogy eggyütt éltek....akkor mi lenne? hogyan bánnál vele?
2010. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!