Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem akar elfenekelni!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar elfenekelni!?

Figyelt kérdés

A barátom (18F) nem akar elfenekelni, pedig tudja, hogy azt nagyon szeretem. Nem akarom erőltetni, néha próbálom rávezetni, de nem csinálja. Régen elfenekelt párszor, de manapság már egyáltalán nem szokott, és mikor megkérdezem, hogy miért nem akarja, azt mondja " nem tudom, csak nem akarom".

Pedig régen azt mondta, hogy ez teszik neki is.


18 L



2013. jún. 29. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
úgy alád rúgnék beszarnál a gyönyörtől
2013. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
"A szürke ötven árnyalata" olvass bele kicsit, aztán rájössz milyen mikor bedurvul az ember egy kis fenekelés után.
2013. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már elolvastam ;)
2013. jún. 30. 00:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

mert a dominus lényegi része,hogy azt teszi amit nem akar a másik.

ebben van az öröme.

mivel te vágysz már rá,pont ezért nem csinálja.

ha benyögnéd neki,hogy de jó,hogy már nem veri a se-gged,mert régen két napig nem tudtál ülni,most meg már nincs ilyen gond,akkor lehet,hogy még aznap szétcsapná.

2013. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
a ,,nem tudom, csak nem akarom'' annyit jelent hogy tudja ő hogy miért nem akarja, csak nem mondja el neked
2013. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, hogy olyan nincs hogy nem tudja, de többször is kérdeztem, és sosem adott egyenes választ. már nem merem többször megkérdezni,nehogy végleg elmenjen a kedve
2013. jún. 30. 00:30
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Kérd meg rá, hogy csapjon akkorát a fenekedre, hogy elmenjen a kedved tőle!

Ha elmegy no problem, ha meg nem akkor is jó neked :)

2013. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én pasim sem szívesen csinálja...azt mondja, nem akar bántani. Ő ezt nem érzi magában. Ez van. A kedvemért megtette egyszer-kétszer, de nem volt az igazi.
2013. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha "segítség" kell fenekelésben, csak szólj!

Örömmel megteszem és nagy tapasztalatom van.

2014. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!