Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Vannak köztetek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Vannak köztetek tényleg olyanok, akik már annyira elkeseredettek, hogy tényleg kezdenének egy csúnya lánnyal?

Figyelt kérdés
Eddig nem ezt vettem észre, tapasztaltam.
2013. jún. 29. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kinek mi a csúnya?....
2013. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal nem, akit visszataszítónak tartok, de olyannal igen, akit esetleg mások annak tartanak, de én nem.
2013. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyelőre még partiban vagyok a szépeknél. Ha változna, értesítelek!
2013. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kinek mi számit csúnyának?
2013. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten a csúnya lányokra bukok.
2013. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A szépség nagyon szubjektív fogalom. Megesett már, hogy aki nekem álomszép volt, az haveromnak a "bottal sem piszkálnám meg" kategória. Meg volt hasonló fordítva is.

Egyébként meg soha nem a külső alapján szoktam beleszeretni valakibe. Azért undorítónak ne tartsam, de amúgy nem a külső dominál. Ennek ellenére a barátnőmet álomszépnek tartom, de ha nem lenne az, akkor is vele járnék. :-)

2013. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én lányok vagyok, de több olyan ismerősöm akad, aki tényleg nem kell már senkinek, és kifejezetten csúnya,sőt visszataszítólányokkal is összejönnek. Csak hogy legyen valakijük. Ezek azok a srácok akiket már tényleg minden csaj elutasít, aztán egyre alább és alább adják, amíg végül valaki horogra nem akad.
2013. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha te az vagy írj :)25/f
2013. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, én kezdenék, de nem azért mert el vagyok keseredve.
2013. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a csúnya lányok kellenének.De itt ahol lakom,ez nem jöhet össze :S
2013. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!