Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti örülnétek ha ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek ha ilyet írnának nektek?

Figyelt kérdés
már tudom minek van ma is ilyen csodálatos napunk, mert te ha kilépsz az utcára akkor a nap felragyog te rád, mert még ő se hiszi el hogy te ilyen gyönyörű vagy :))‎
2013. jún. 29. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit nyálas, de aranyos.
2013. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én igen :) de a 'minek' helyett írj 'miért'-et és szerintem ne írd bele egyszer se, hogy 'te'. így jobb :)
2013. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hmm, az a baj, ha beírom ide egy versem, arról az összes ismerősöm felismer:D Amúgy fiú vagyok, de sztem ez eléggé nyálas, másrészt úgy hangzik, mint vmi béna társkeresős szöveg.
2013. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mintha egy filmből vetted volna... szerintem eléggáz... :D
2013. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, ezt még nem írtam ki sehova, bár talán ez is nyálas:

-

Elfeküdnék melletted,

Akár halott a sírban,

Majd fognám kezedet,

Örömben és kínban.

-

2013. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy költő veszett el benned :) (Vagy abban aki írta)
2013. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt valaki.. Tudom, hogy rossz a szótagszám.

De ha már így szétoffoltam a kérdésedet, írj neki valamit, ami valamilyen módon utal rá, és egyértelműen érződik hogy ez neki szól, ha te is szimpatikus vagy neki, akkor tarolhatsz vele:D

2013. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!