Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egy lánnyal bunkó a fiú amikor udvarol neki? :O

Figyelt kérdés

Többen írták egy bizonyos kérdésre ezen az oldalon hogy nem jönnének össze olyan fiúval aki bunkó. Volt olyan aki találkozott ilyennel?

Van olyan hogy egy fiú össze akar jönni egy lánnyal ás bunkózik vele?

Általában mindenki kedves a barátnőjével és egy rossz szavuk nincs egymáshoz akkor ezt nem értem hogy miért írták ezt hogy bunkó pasival nem járnának ha eleve nincs is ilyen hogy egy lánnyal bunkó a fiú ha tetszik neki.


2009. okt. 15. 06:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h ti hogy vagytok vele, de nekem a bunkók nem jönnek be. Ha valaki szórakozik (csipkelődik, nem válaszol a kérdéseimre), akkor automatikusan én is bunkózok és csipkelődök...persze a pasi sértődik be rá....

szóval nekem eddig a tisztelettudó, rendes fiúk jöttek be, a bunkókkal én is az voltam.

Nálam ez a dedó-bunkózás nem jön be, de lehet, hogy a kislányoknak igen.

L/27

2009. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!