Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egy lánnyal bunkó a fiú amikor udvarol neki? :O

Figyelt kérdés

Többen írták egy bizonyos kérdésre ezen az oldalon hogy nem jönnének össze olyan fiúval aki bunkó. Volt olyan aki találkozott ilyennel?

Van olyan hogy egy fiú össze akar jönni egy lánnyal ás bunkózik vele?

Általában mindenki kedves a barátnőjével és egy rossz szavuk nincs egymáshoz akkor ezt nem értem hogy miért írták ezt hogy bunkó pasival nem járnának ha eleve nincs is ilyen hogy egy lánnyal bunkó a fiú ha tetszik neki.


2009. okt. 15. 06:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy nincs. A csapból is ez folyik, hogy a lánnyal bunkózni kell, ha azt akarod, hogy férfinak nézzen. Bunkózás alatt most nem azt értem, hogy minden szavát ugasd le, gáncsold el és vedd el a pénzét, hanem kicsit lehet csipkelődni, nem válaszolni minden kérdésre, néha nemet mondani, ha akar tőled valamit. Szóval, hogy érezze hogy független vagy, és nem igazán törődsz vele, hogy tetszel-e neki vagy sem.


A részemről hányingerem van ettől a taktikázástól és utálom is csinálni, de ha teljes mértékben magamat adom akkor valahogy minden lánynál a barát kategóriában kötök ki. Mondjuk akkor is, ha taktikázom, szóval mindegy :D

2009. okt. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az csak poénkodás hogy kicsit csipkelődsz, a bunkózás az pont az ami alatt te nem azt érted:D xD
2009. okt. 15. 07:44
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Aki meg bunkózik az nyilván nem akar frászt se tőled max egyszer megrakni azt csók! Hülyékkel te minek állsz le, kisanyám? Azzal bunkó a marhája aki megengedi, te váltod ki belőlük...
2009. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sztem te vmit félreértesz:D

Fiú vagyok és azt azt nem értem hogy egy lánnyal hogy lehet vki bunkó ha tetszik neki.

Én nem szoktam bunkózni senkivel főleg nem olyannal aki tetszik.

2009. okt. 15. 09:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de rossz úton jár.
2009. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
minek kérdezősködsz ennyit? inkább kapd össze magad és az életben gyűjts tapasztalatokat, ne a képernyő előtt!
2009. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
majd rájösz pubi
2009. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Az első válaszoló valamit kapisgál, de a lényeget nem érti. A nőknél tényleg úgy vagy érdekes és kívánatos, ha nem érdekel, hogy mit gondol rólad. Mert aki elkezdi bizonygatni, hogy ő mennyire jó, az világos, hogy balfäsz. Hisz ha tényleg olyan menő, fäszacsávó lenne, akkor nem kell senkit meggyőznie erről. DE A LÉNYEG, HOGY EZ NEM TAKTIKA. AKKOR MŰKÖDIK HA TÉNYLEG LESZäROD MIT GONDOL RÓLAD. Nagyon érződik a kettő közötti különbség.


Ezért nem vesz pl. virágot egy lánynak és nem hívja meg italra a ,,bunkó" fiú. Tudja, hogy úgyis tetszik neki és még értékesebb lesz a lány számára, ha egy kicsit a lánynak is meg kell küzdenie érte. Aki teljesen odaadja magát, abban nem lesz kihívás és unalmas lesz a csaj szemében.


Ha valamiben nem ért egyet a csajjal, azt megmondja neki, ha olyan kedve van viccesen pimaszkodik vele, ahogy akár a barátaival szokott. Sokaknál látom, hogy a barátaival szokott ilyet csinálni, de a barátnőjével nem, mert ő valami istennő... A gond csak az, hogy így nem önmagát adja és ez a legveszélyesebb dolog. Ezt mindig megérzik a lányok.


De nem feltétlenül kell beszólogatni. Ennek az egésznek csak az a lényege, hogy a nő érezze, hogy a férfi akarja ugyan, de SZÜKSÉGE az nincs rá. És ha a nő hülye, bármelyik pillanatban otthagyhatja. Ha ez így van, akkor a nő is sokkal jobban megbecsüli a kapcsolatot.


Ezt a ,,bunkóságot" tehát nem lehet megjátszani. De nem is feltétlenül, A lényeg csak annyi, hogy mindig őszinte legyen az ember, mondja ki amit gondol és éljen teljes életet. Ne egy fél ember legyen, aki a nőben leli meg a másik felét, hanem egy egész és akkor a nő érzi megtiszteltetésnek, hogy az ő világába tartozhat.


18/F

2009. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jaaaaa, akkor az a bunkó aki nem visz virágot meg nem nyitja ki a csajnak a kocsiajtót mielőtt beszáll hanem megvárja amíg a csaj önállósítja magát?:D
2009. okt. 15. 13:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért azt is beleszámítják, hogy néha beszólogat neki. De azt sem úgy szokták azért, hogy a csaj két hétig depressziós legyen utána. :D
2009. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!