Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek leszopjam a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszopjam a barátom?

Figyelt kérdés
Ráakart venni de nem tettem meg mert nem vagyok benne biztos hogy 14 évesen kész vagyok e rá. Vagy ennyi idősen már lehet?
2013. jún. 23. 13:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ennek is jó vége lesz már látom..


Mindent lehet, csak nem vagy még kész rá. Lány létedre pedig szebben is kifejezhetnéd magad.

2013. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve ott a probléma, hogy "rá akart venni". Lyukra játszik, hogy aztán te legyél a trófea a haverok előtt. Addig ne csináld, amíg te is nem szeretnéd, és önszántadból teszed. Ha nem tetszik, akkor kukázd az barmát.
2013. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez a rá akart venni tényleg elég gyanús. Az én barátom eleinte szólni sem mert (én szűz voltam, ő nem), mivel nem akarta rám erőltetni a dolgot, hisz tudta, én még mennyire félek tőle. Ő kényeztetett, én viszont nem mertem rákérdezni, hogy mit csináljak, ő pedig nem akarta, hogy zavarban legyek, látta, mennyire meg vagyok szeppenve akkor is, míg ő velem játszadozik :)

Aztán másfél hónap után kb. megtört a jég, és rákérdeztem, majd kértem, hogy odavezesse a kezemet. Eleinte még elég béna voltam, fájt is neki, mondjuk ő ezt elég jól tűrte, inkább csak dicsérgetett és mondta hogy lehetne még jobb. (Ez pedig még csak kéz volt!) Szájjal sokáig nem mertem neki, az is lehet, hogy csak azután voltam kész rá, miután elvesztettem vele. Szóval ne siessétek el! Kézzel kényeztetted már? Hogy reagált rá? Szűz vagy még? Szereted, bízol benne?

Én 4-5 hónap után vesztettem el vele, most másfél éve együtt vagyunk. Nem sokkal vagyok nálad idősebb, sőt...

2013. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van olyan 14 éves akivel én is benne lennék mindenben...


A lényeg, hogy bármit erőltetni szigorúan tilos! Ha érdekel, vagy magad miatt akarod akkor tedd meg!

Ha nem érdekel,vagy csak őmiatta akarod akkor ne tedd!


Amúgy hogyhogy nem ő akart kinyalni téged először???

28F

2013. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"nem vagyok benne biztos hogy 14 évesen kész vagyok e rá."


Egyéb kérdés?

2013. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!