Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mekkora eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mekkora eséllyel lépnek ki egy hosszú kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Ahova járok edzeni, oda jár egy srác, aki nekem nagyon tetszik, és szinte 100%, hogy én is tetszem neki, rengetegszer bókol, megjegyez mindent, amit mesélek neki, állandóan mosolyog rám, segít, dicsér, stb.

De facebookon láttam, hogy hét éves kapcsolatban van. A barátnője is odajön néha, párszor láttam is, hogy mérgesen néz rám, de nem szólt semmit.

Itt ahova járok, elég összeszokott a társaság, nagyon jó a légkör, baráti hangulat, mindenki jóban van mindenkivel, eljárnak programokra együtt, stb, és lassan sikerül nekem is beilleszkednem közéjük, és kezdenek megkedvelni. Nagyon tetszik nekem ez a srác, szerintem jól kijönnénk, és nagyon sajnálom, hogy van barátnője, nem akarok belebarmolni a kapcsolatukba, mert egyfelől nem érezném helyesnek, másfelől félek, hogyha nem is miattam, de akármiért szakítanának, akkor ha megpróbálnék összejönni vele, onnan engem kiutálnának és én lennék a közellenség, mert tönkretettem ezt a szép kapcsolatot... És szeretem ezt a helyet, így ezt sajnálnám.


Úgyhogy igazából valahol a lelkem mélyén mindig arra várok, hogy hátha egyszer csak ennyi idő után rájön, hogy neki más kell, és lesz valami esélyem, de minél régebb óta tart ez az állapot, annál kevésbé hiszem, hogy valóban be fog következni. Annyi, hogy 26 vagy 27 éves a srác, szóval lényegében túl sok kapcsolata nem lehetett, így reménykedem hátha egyszer csak...


Nem is tudom pontosan mire vagyok kíváncsi, csak érdekel, hogy ti mit gondoltok erről a helyzetről?



2013. jún. 22. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csalódik nagyot a barátnőjében, nem hiszem h szakítana csak úgy.
2013. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az okés az természetes hogy vágysz arra hogy hátha egyszer szakítanának lés a tied lehetne. Sokan vannak így.

De légy észnél ne rondíts bele a kapcsolatukba!!!


És ne várj rá! Mert elmúlhatnak hosszú évek feletted.

2013. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretik egymást, akkor semennyi.

Mindenesetre ne nyomulj túlzottan, maradj a jó ízlés határain belül barátkozás közben, különben tényleg kellemetlen helyzetbe kerülhetsz.

2013. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem nyomulok rá, teljesen semleges témákról szoktunk beszélgetni, könyvek, filmek, számítógépes játékok, olyan sportok, amiket kipróbáltunk, suli, munka, stb...

És én nem is mondtam neki semmi bókot, semmi nyomulás, ő szokott csak bókolni. Én még akkor se, amikor szerintem az még barátilag is helytálló lenne.

2013. jún. 22. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:

ja képzeld el, Te leszel a barátnője, ja majd jön egy másik lány, azzal csinálja ezt, csak lefestettem egy jövőképet

amúgy honnan tudod összeillenétek? fogalmad nincs, jó pofizni mindenki tud, ne éld bele Magadat

keressél egy másikat, aki kézzel fogható N

2013. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a véleményem hogy énis sportolok és csunya se vagyok, párom sincs és velem mégsem történik ilyen, mért mindig olyan kell a nöknek akinek van valakie aki elérhetetlen?

Sóvárogjál csak nyugodtan téged bitzos az tesz boldoggá...

2013. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kétféle pasi van: az egyik csak akkor lép ki egy sok éve tartó kapcsolatból, ha valami már végképp elromlott benne, de még akkor sem biztos, lehet, hogy inkább szeretőt tart, hogy megkapja, amit otthon nem. A másik könnyen kilép, amint valaki megdobogtatja a szívét, amit valakibe újra lángolóan szerelmes lesz. Viszont ő könnyen ki fog lépni a következő, a következő és a következő kapcsolatából is.
2013. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy másik lány miatt kiléptem a 6 éves kapcsolatomból, de nem a lány csábított el, hanem inkább én szerettem bele. (Végül nem lett semmi, csók sem) Fél évet őrlődtem,hogy ott hagyjam-e a páromat egy bizonytalanért, de aztán úgy voltam vele, ha bele tudtam szeretni másba, akkor jobb lesz neki nélkülem, mert megcsalni nem akartam. Meg amúgy sem volt már annyira jó a kapcsolatunk az utolsó 1-2 évben. Nem nagyon volt szex, alig találkoztunk, stbstb. Szerintem simán van esélyed, de ha szakít is, minimum fél-1 év, amíg túlteszi magát rajta, nem hiszem, hogy egyből összejönne veled. Nagyjából így szoktak kialakulni a szeretői viszonyok. Ha nyomulsz, ezt könnyen elérheted, de szerintem neked sem ez a cél. 26F
2013. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!