Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbus14 kérdése:

Mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés
nem akarok elavult lenni hogyan legyek vele szemben vad? mit csináljak hogy ne unjon meg? segitsetek köszönöm!!

2013. jún. 22. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
legózzatok.
2013. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
remélem a 14 nem a korod mert fejtetöre állok...
2013. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha 14 vagy akkor a társasjátékot tudom ajánlani!
2013. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok.!!
2013. jún. 22. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:

16?

Hát még mindig inkább legó vagy társas!Amúgy ha meg csak azért szeret mert lefekszel vele akkor én elgondolkodnék!

2013. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem feküdtünk még le... pont ezért kérdem..
2013. jún. 22. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja az más akkor menjetek el moziba színházba vagy valami olyan helyre amit mindketten szerettek!Sporttal is lehet szórakozni vagy csak simán egy jó kis séta estefelé meg közben beszélgetni ha szeret úgyse un meg!
2013. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kicsit bővebben is fogalmazhatnál kérdező mert nem teljesen értem/értjük hogy mihez?/miért?/hogyan akarsz "vad" lenni ....
2013. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!