Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket izgat?

Figyelt kérdés
Csak furdal a kiváncsiság... tudjátok, minket pasikat is izgat, ha kettő vagy több hölgy kényeztet minket. ;) Ti is így vagytok vele? Mármint belegondoltatok már hogy milyen lehet több pasival egyszerre? És kipróbálnátok, vagy csak fantáziállnátok róla? :)

2013. jún. 20. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem próbálnám ki..volt már, hogy fantáziáltam róla, de annyira nem volt jó. Nem tudom, én a fantáziálgatásba is viszek érzelmeket(általában) és úgy már nem működik többel a dolog :)
2013. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 piriiiiii ***** válasza:
Nektek könnyű, mert a lányok szexik együtt, de több pasi... hááááát. Nem, nem próbálnám ki, és nem fantáziálok róla, nem is izgat. Akkor már inkább az, hogy kipróbálom lánnyal.
2013. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
elképzeltem de nem próbálnám ki
2013. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 esetleg 3 jó pasival még el tudom képzelni, de jóbol is megárt a sok. :)
2013. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni 2 jó pasival de inkább egy pasi és még egy csaj jöjjön
2013. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én még ilyenre nem is gondoltam sohasem. Nem mozgatja meg a fantáziámat sem.
2013. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pedig két pasival egyszerre jó a szex... :))) de csak ennyi. igazábol semmi érzelmi nincs benne, ami pedig fontos... de az az 1 óra csak szex isteni tud lenni... :)
2013. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
persze.. : 2 pasival mondjuk. egyik a huvelyembe dugja, masik a p*namat kurja :D
2013. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
*masik a seggemet hatulrol *
2013. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 pasival nem,max a párom és még egy lány
2013. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!