Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt az emberek, hogy a boldogsághoz párkapcsolat kell?

Figyelt kérdés
Itt nyavalyognak, hogy itt a nyár, de mégsem lesz az igazi, mert nincs aki átölelje, meg szeresse őket...Miért nem lehetnek szingliként boldogak? szerintem szánalmas hogy ennyire függnek másoktól-.-

2013. jún. 18. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
maradj te is egyedül és megtudod, hogy milyen az
2013. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, félreértetek..megértem hogyha egy 35 éves nő kétségbe van esve hogy nincs párja...de a 14-15-16 éves tinipi*ák MIÉRT??? itt hisztizik az összes facebookon-.-
2013. jún. 18. 21:45
 3/9 anonim válasza:

Írd már le akkor hogy te hogyan vagy boldog szingliként...

Érdekelne.

2013. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudok jó programokat csinálni egyedül és a barátaimmal is, nem kell azon aggódnom hogy megcsal/átver, magamnak kell megfelelnem, és ha ezt dobta az élet h egyedül kell lennem akkor megpróbálom élvezni és nem nyafogni.
2013. jún. 18. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Szar lehet neked h ha azt jelenti számodra a párkapcsolat h azon kell aggódni h megcsal-e meg ilyenek. Egy JÓ párkapcsolatban nem ez megy. Ott van bizalom. Van akinek az kell a boldogsághoz h érezzék h valaki szereti őket és törődik velük. Számomra sincsen jobb érzés mint ha a párom megölel. Még 4 év után is hatalmasat dobban a szívem ha megcsókol. Persze mikor egyedül voltam sem nyavajogtam senkinek meg azt sem mondom h nem éreztem magam jól, de nem voltam teljes.
2013. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Csak a párkapcsoéatfüggők nem bírják egyedül mert olyan szörnyű a személyiségük, hogy ahhoz kell még 1 ember mert egyedül nem bírják elviselni saját magukat.
2013. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, még sose volt senkim. Remélem egyszer téged is utolér a magány érzése, és nem kérdezel ekkora kreténségeket.
2013. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Én is így gondolkodok, szerintem jogos a kérdés - meg pl. aki egyedül nem tud meg lenni, nem tudja jól érezni magát, nem találja fel magát, az egy kapcsolattól se fog változni, arra vár, hogy majd valaki leköti minden idejét, meg babusgatja meg stb...
2013. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szódavíz!:D végre valaki:)
2013. jún. 18. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!