Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Véletlen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Véletlen vagy szórakozik?

Figyelt kérdés
Volt barátommal egy éve szakítottunk,Azóta jóformán nem is beszéltünk annak ellenére hogy sajnos osztálytársak vagyunk.Ugye már vége van a tanévnek és valamelyik nap elküldött egy mms-képet az e-mail címemre az egyik osztálytársamról,aki hülye fejet vág épp rajta:D Ennek most van valami különös jelentősége vagy béna volt és nekem küldte ezt el szerintetek?Tudom hogy hülye kérdés,de ezt nagyon nem vágom.Megkérdezni biztos nem fogom,még úgy jönne le hogy én zaklatom.
2013. jún. 17. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyre küldte, más magyarázat nem nagyon van rá, de nem lehet tudni.
2013. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk! Szerintem nincs abban semmi ha megkérdezed tőle. De ezt tényleg felesleges volt itt megkérdezned, semmi többletinformációval nem szolgálhatunk neked.
2013. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!