Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben feljelenthet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben feljelenthet a prosti?

Figyelt kérdés

Egyedül dolgozik, szóval nincs strici.

Szóval fizetés nélkül eljönnék :D


Gondolom nem türelmi zónában csinálja, és biztos vagyok benne hogy feketén :D


2013. jún. 15. 19:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez nem lopás, hanem csalás. A szolgáltatás használata, majd a fizetés nélküli lelépés jogilag a csalás bűntette, csak hogy ezzel mindenki tisztában legyen az oldalon.

Egyébként meg tudtommal előre el szokták kérni a pénzt, pont az ilyen esetek elkerülése érdekében.

2013. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ku.rvavagyok.blog.hu

tanulmányozd, kérdező.

(értelemszerűen az első szót egybe írva, csak úgy nem engedi posztolni)

2013. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
te szemétláda xd
2013. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szinte mindegyiknek van embere az ilyen esetekre. Hamar pórul fogsz járni ha megpróbálod. Ráadásul valószínűleg előre kérni fogja a pénzt, és ha azt erőszakkal visszaveszed az már rablás amiért feljelenthet, mert sokkal súlyosabb bűncselekmény mint az övé. Ráadásul ha kicsit dulakodtok akkor még azt is rádverik hogy megerőszakoltad.
2013. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Strici az lehet,hogy nincs, de nem vennék rá mérget, hogy ilyen esetekre nincs nekik emberük. Ne hogy valamelyik szobából kilépjen egy erre szakosodott gorilla. Egyébként meg ő szolgáltatást nyújt neked, amiért te köteles vagy fizetni,ha igénybe vetted, ez így működik.
2013. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy szolgáltatást nyújt, de illegális meg nem is fizet utána adót.

Meg szerintem a prostik többsége szégyelli a munkáját, és nem tudom elképzelni hogy elmegy a rendőrségre

"Biztos úr, prosti vagyok és az egyik ügyfelem fizetés nélkül távozott."

2013. jún. 15. 20:32
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

Undorito vagy! Gondolom senki nem viccböl prosti, és enm azért mert annyira ráér, avgy unatkozik. Gondolj már bele..lehet hogy ez miatt agyonverné a stricije(akiröl te nem tudsz) az egyik elöttem hozzászolo irta azt a honlapot. olvasd el;) ( aztmondják nincs stricijük, egyedül dolgoznak, közben meg ott van a másik szobában egy gorilla) báár..amien szemétláda vagy megérdemelnéd..-.-

18L

2013. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 omba ***** válasza:

Csak egy apróság: előre kell fizetni!

Szóval inkább az a kérdés, ha fizetsz, és otthagy, mész-e a rendőrségre? :D

2013. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha majd leharapja a töködet akkor majd nézhetsz nagyokat!
2013. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!