Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha az újdonsült barátotokról megtudnátok hogy nem volt még nővel?

Figyelt kérdés

Jóképű, tehát nem is gondolnád róla.

Te már nem vagy szűz és kívánod a szexet mert rég voltál férfival.

Türelmes lennél a fiúval? Lehet hogy elsőre nem nyújt olyan teljesítményt amit elvárnál.


2013. jún. 10. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Számomra ez például nem lenne probléma adott esetben.
2013. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ivilicious ***** válasza:
örülnék, és a teljesítményhez meg annyi,h úgy nevelném,ahogy nekem jó...
2013. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a teljesitmenyhez annyit, hogy lehet ilyen primitiv modon is felfogni a sexet, de nem csak a mmeretrol es a teljesitmenyrol van szo, ez egy bensoseges dolog, amit szerelmben kell csinalni, es ahogy olvasom a kommenteket meg ezt a kerdest, megertem a magyar fiuk miert nem valasztanak magyar noket maguknak. szanalmasan alacsony a szint sajnos.
2013. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond. :)
2013. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A lányok nagy részét zavarná, hiába álszenteskednek itt. De egyszerű a megoldás: ne mondd el!
2013. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor én a kisebb részhez tartozom. És kikérem magamnak, hogy álszentnek nevezzen egy vadidegen, csak mert neki más a véleménye. (Első voltam.)
2013. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

miért lenne ez baj???

szerintem nagyon megható.

nekem is volt ilyen élményben részem. szerintem kiváltságos dolog.

2013. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem azért zavarna... nem lenne kedvem tanárnénit játszani.

De ha össze is állnék egy ilyen fiúval, akkor inkább hazudja azt, hogy már nem szűz. Tedd ezt te is.

2013. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minek azudnál? Úgy olyan lenne, mintha csak szimplán béna lennél, ha megmondod, hogy szűz vagy, és úgy bénázol, az nem gáz. Nem zavarna. Bár attól függ, hány éves vagy, mert nem írtad.
2013. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*hazudnál
2013. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!