Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent-e valamit, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent-e valamit, ha egy lány engedi egy fiúnak, hogy sokáig simogassa a hátát?

Figyelt kérdés
Nem tapizásról van szó, hanem egyszer beszélgettünk egy lánnyal, ismertük egymást, és elég jól eldumálgattunk. Amikor panaszkodott nekem a dolgairól, megfogtam a kezét, aztán nem sokkal később úgy éreztem, hogy kicsit többet is lehet. Végül vagy 10 percen keresztül simogattam a hátát, ő pedig nem húzódott el. (Ja és hát közben eléggé felajzott állapotban voltam, de fogalmam se volt, hogy ilyenkor hogyan tovább, mivel elvileg "csak" haverok/barátok voltunk, ő akkor jutott túl valamelyest egy párkapcsolat-szerű szenvedésen, és eléggé gátlásos típus is volt.) Szóval ez jelenthet-e valamit egy lánynál? Lányok, kinek engeditek meg az ilyesmit, és mit éreztek az ilyen srác iránt? Köszi a normális válaszokat.

2013. jún. 3. 20:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10: Ez sajnos elég bonyolult dolog. Egyrészt távkapcsolat lett volna, ha össze is jön valami, másrészt van köztünk némi korkülönbség, harmadrészt ő se nagyon tudta akkor, hogy mit is akar a "barátjával", negyedrészt meg tudta, hogy másvalaki az, akiről úgy éreztem, hogy tudnám szeretni, de sajnos ő még messzebb lakik. Ugyanakkor meg ebben a lányban is vonzott valami, ezért én se tudtam, hogy mit tegyek. Ha megcsókoltam volna, akkor arra gondolhatott volna, hogy szeretem őt, nem pedig arra, hogy ez csak "szimpla" vonzalom, vagy valami ilyesmi. Plusz akkor utána magyarázkodni, hogy nem tudom, mit érzek, meg ha a másik lány kellene nekem, akkor miért őt csókolom meg stb. De lehet, hogy csak én komplikáltam túl a dolgokat, mindenesetre nem akartam esetleg hamis reményeket kelteni benne, nem akartam, hogy úgy érezze, játszadoztam vele, és átvertem. Korábban nem voltam még ilyen helyzetben, és fogalmam se volt, hogyan reagáljak, mit tegyek, hogy ő se sérüljön lelkileg.
2013. jún. 4. 14:29
 12/15 anonim válasza:

#10 vagyok

ez csak a kettőtök dolga, de ha jobban közeledtél volna, akkor a barátságotoknak annyi, gondolom, azt nem szeretnéd, úgyhogy ilyen szempontból helyesen cselekedtél

2013. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Annak talán így is, úgy is annyi. Már nagyon régen beszéltünk, úgy volt régebben, hogy megint találkozunk, de egy félreértés (vagy nem tudom, mi) miatt nem jött össze. Egyébként utána is én próbáltam fenntartani a kettőnk közötti kapcsolatot, bár ésszerű határok között. De aztán ennyi, már több hónapja, hogy nem beszéltünk egymással, néha azért ő is kereshetett volna, ha akart volna, akármennyire is gátlásos és önbizalomhiányos.
2013. jún. 9. 18:32
 14/15 anonim válasza:
akkor ez nem volt igazi barátság, felejtsd el, barátaid biztosan vannak még, barátnőt meg majd találsz
2013. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tudom, csak pocsék érzés, hogy még egy ember, akiben csalódnom kellett. Talán én vagyok naiv, de bele szoktam esni abba a hibába, hogy többet látok az emberekben, mint ami általában bennük van. És rendszerint én húzom a rövidebbet, mert jön a pofáraesés. Nyilván én se vagyok tökéletes, meg követek el hibákat, de sose jön össze semmi. Hogy én rontom-e el ezeket a dolgokat, nem tudom, de talán unalmas és selejt vagyok, vagy fogalmam sincs, hogy ennyire nem tudom érdekelni a többi embert.
2013. jún. 11. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!