Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon csúnya. :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon csúnya. :$

Figyelt kérdés

Az a problémàm, hogy a borotválástól nagyon kipattogzott a bikini vonalamnàl.:$ Ês nagyon csúnya :/ .Mivel tudnàm enyhíteni? Vagy eltûntetni ezt? Valami "okossàg" van erre?

16/L



#borotva #lány #bikinivonal #Szôrtelenítês #kipattogzàs
2013. jún. 3. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
használj gyantát :$$$$$
2013. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom h azt kêne :3 de most erre volt idôm de màskor nem pattogzott ki :@ De hétvégêre elmúlhat màr? :$
2013. jún. 3. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Kendd be Bepanthennel szerintem az jó ilyenekre. És légy türelmes. Pár nap és elmúlik. A pasid pont leszarja majd a pattogzásod ha ez miatt fáj a fejed
2013. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ha borotválkozok akkor testápolóval szoktam bekenni az elvileg ,,megnyugtatja" a bőrt. de valamikor ha borotválkozom utána egyből hintőporral szoktam beszórni.
2013. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés kipròbàlom.köszi :)
2013. jún. 3. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha leborotválod akkor is marad nagyon mini szőr és ha arra felhúzod a kis bugyidat az visszanyomja a szőrt a bőrbe mert rövid és erős ezért kipattogzik.

Olyan krém kell neked ami felpuhítja a bőrt.

Aztán legközelebb gyanta.

2013. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezért sem szabad borotválni lent. Ráadásként minden alkalommal jobban fog erősödni.

Csináltass brazil gyantázást, én már hónapok óta azt csináltatom, egyre kevésbé nő vissza, ami visszanő, az pedig elpuhul, gyengülő szőrszál.


A kipattogzásról pedig: minden reggel használj hintőport ott lent, ez szárítja a bőrt, és kevésbé akar begyulladni, kipattogzani. Egy picit tegyél a kezedre, és oszlasd szét a bőrödön, utána vedd fel a bugyit. Ha viszont már megtörtént, akkor pl ecsetelj teafa-olajjal, az is szárít. Hetente egyszer szárazon dörzsöld át a bőrt valamilyen hámlasztó tusfürdővel, és utána állj be a zuhany alá.

2013. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!