Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki 16 évesen 100%-osan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 16 évesen 100%-osan hetero és sok barátnője volt és testi kapcsolata ugye az később nem lehet meleg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 21:18
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
25%

Jah, és mégvalami...

Ha tudod, hogy ez a kérdés csak kb egy hónapig foglalkoztat, és nem is komoly probléma, akkor miért kérdezel meg másokat? Valami van emögött...

Nem mondom, hogy meleg lennél, de próbáld meg átgondolni: miért is kellett ezt a kérdést feltenned?

Az, hogy csak kíváncsi voltál, nem válasz. Rengeteg honlap és internetes fórum foglalkozik ezzel a kérdéssel. Bárhol utánanézhettél volna, hogy rájöjj, sosem lehetsz 100%-ig biztos semmiben.

Mindenekelőtt magaddal kell őszintének lenned, a többire pedig majd rájössz magadtól is. Vannak ugyanis kérdések, amire csak Te adhatod meg a választ...

2009. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

:D


ne fossál ez természetes, minden 15-16 éves fiúnak vannak ilyen parái a szexualitással ;)


ne agód nem vagy homok :D

2009. okt. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy meleg vagyok,mivel nem is akarok az lenni egyáltalán! És ha már voltam lányokkal és minden jó volt szerintem akkor is már csak MAX bisex lehetnék..Vagy tán tévedek?
2009. okt. 9. 14:04
 24/25 anonim válasza:
Ezt csak te tudhatod.
2009. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha nem fantáziálsz fiúkkal és nem úgy nézel fiúkra hogy tetszik vagy sem akkor nem vagy meleg (se bi)
2010. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!