Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki 16 évesen 100%-osan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 16 évesen 100%-osan hetero és sok barátnője volt és testi kapcsolata ugye az később nem lehet meleg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 21:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
Ha felmerül benned, hogy ezt a kérdést egyáltalán feltedd, akkor a válaszom igen, lehetsz meleg.
2009. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%

nyugi. :) sok oltás volt az előző oldalon.. biztos nagy otthon a feszkó, ne is foglalkozz vele. :)

szal sztem ezt azért lehet érezni.. én pl tudom magamról h nem vagyok meleg. mert szeretem a nőket.. szépek, kívánatosak, aranyos dolgokat művelnek, és érdekesek is. ha pasik vonzanának így, nyilván nem lennék heteró. miután már a csapból is meleg-víz folyik, biztos sok fiatalban felmerül, hogy ő vajon az e.. nyugi. nem :)

2009. okt. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nagyon sok barátnőm volt már és sok testi kapcsolatom is (lányokkal)! Minden tökéletes volt és Nagyon Szerelmes is voltam! Csak valamelyik nap elkezdtem gondolkozni azon,hogy nem e vagyok meleg...és mintha kezdeném magamba beszélni! =/
2009. okt. 7. 15:12
 14/25 anonim ***** válasza:
52%
Ha ilyet kérdezel nyilván mégsem vagy 100%-ig hetero.
2009. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gondolok pasikra! És tudom is,hogy nem vagyok meleg ,hiszen nagyon sok testi kapcsolatom volt már lányokkal és szerelmes is voltam nem 1 szer! 17 évesen már csak tudnám ha cső b*zi lennék! Csak mintha magamba akarnám mesélni az egészet! De ez így van mással is! Valamikor kitalálom,hogy rákos vagyok és 1 hónapig nem megy ki a fejemből és mintha kezdeném magamnak bebeszélni...! Az értelmes válaszokat meg köszönöm!
2009. okt. 8. 15:51
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
Próbálok az eddigieknél érettebb választ adni: 16 éves korban normális, hogy az ember elgondolkodik a nemi identitásán, az is normális, ha adott esetben elbizonytalanodik, én is így voltam ezzel ugyanebben a korban. Ne izgasd magad túlságosan ezen, és főleg ne azokon, akik máris leb*ziznak. Nagyon jól tetted, hogy föltetted a kérdést, de ne spilázd túl, nyugodj meg, ez az első. Figyelmedbe ajánlom Alfred Kinsey munkásságát, akinek a kutatásai arra az eredményre vezettek, hogy alig van olyan ember aki 100%-ig homoszexuális vagy 100%-ig heteroszexuális lenne. A legtöbben a két véglet közötti igen széles skálán mozognak, és a skálán elfoglalt hely sokszor változhat is az ember élete során. Ne gondolkozz ezen most túl sokat, még az is lehet, hogy nem vagy 100%-ig hetero, ahoy nagyon sokan mások is - akár bevallják, akár nem - de ezt sem kell tragédiaként megélni. Mindenesetre nem kell most ezzel kapcsolatban végleges "döntésre" jutnod, ki fog ez szépen alakulni.
2009. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15,54-es vagyok újra: még annyit megnyugtatásul, hogy ha nem is vagy a Kinsey-féle skála hetero végpontján (ismétlem: nagyon kevesen vannak ott), az sem jelenti azt, hogy ne élhetnél heteroszexuális életmódot és ne lehetnél ezzel teljesen boldog. De mondom: ez majd ki fog alakulni idővel, ne erőltess semmit magadra, csak légy magadhoz mindig őszinte, és légy elkészülve arra, hogy önmagad megismerése néha igazán meglepő tud lenni. Megvallom őszintén nekem is okozott egy kis megrázkódtatást, amikor rájöttem a homoerotikus vonzódásaimra, de azóta sikeresen beépítettem a személyiségembe és kifejezetten örülök neki, hogy eljutottam az önismeretnek erre a fokára.
2009. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
15:57-es ! Nem akarok sem fiúkkal ismerkedni,sem smárolni és semmi ilyesmi! _Nagyon jó volt idáig lányokkal és ezen nem akarok változtatni!!!!!!!!!!!
2009. okt. 8. 16:15
 19/25 anonim ***** válasza:
én azt a véleményt osztom, h senki sem 100%-ig hetero vagy homo. Arányok vannak, érhetnek hatások az életed során amitől ezek az arányok változhatnak. Ha 30 évesen csak pasikkal tudod elképzelni a jövődet, valszeg meleg vagy.
2009. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
47%

Természetesen lehetsz meleg. És ezt ne úgy fogd fel, hogy elkaptál egy betegséget, hanem hogy rátaláltál önmagadra. Persze, csak ha ténylegesen kiderül, hogy ez nem csak egy hovatartozáskeresős-lelkiválság-dolog.

Amúgy az, hogy eddig már volt lányokkal testi kapcsolatod, az nem zárja ki, hogy vonzódhass férfiakhoz is ilyen téren. Ugyanis a biszexualitás egy létező fogalom.

2009. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!