Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha focista lennék, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha focista lennék, akkor minden kis tini csaj rám izgulna mindegy milyen ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés, ronda vagyok, de úgy látom a focista fiúkra nagyon buknak a kiscsajok.
2013. máj. 28. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlen
2013. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát a "kiscsajok" lehet, de a felnőtt nők kevésbé.

Ízlés kérdése. Ha neked a "kicsik" jönnek be, menj focistának... :)

2013. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, alapvetően azt nézik milyen jóképű vagy.
2013. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En nem szeretem a focistakat. Am tok mindegy h focista vagy vagy nem, mert aki(k) szeret(nek) teged (biztos vannak ilyenek) az igy is ugy is elfogad olyannak amilyen vagy
2013. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyképű, b.uzis 5zarháziak, játszani nemtudó páwák, egyszálbélű csökevények - ezek azok, akikre te gondolsz.

A focista jelzőhöz fel kell nőni mind szellemileg, mind testileg.

2013. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én focizok már egy jóideje de ez semmit nem segít. Mondthatom magam focistának mert minden edzésen/meccsen megjelenek, odateszem magam stb. Levágatod a hajad baszol magadta egy kevéske izmot és kész van a nagy 'focista'.
2013. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak hogy tisztázzuk:

[link]

2013. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Persze mert a mostani szét szolizott, póthajas,agyon sminkelt pláza cicáknak a cuki rózsaszín pólós,borotvált lábú egoista barom focisták jönnek be. (tisztelet a kivételnek!!!) Amúgy az érettebb nőknek ez egyel talán nem jön be!!!
2013. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha úgy ollózol, mint Ujvári Joci! :)

http://www.youtube.com/watch?v=Q18_h5w4OHs

2013. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Solarian ***** válasza:
Nem, csak akkor még tahó is lennél.
2013. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!