Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő kiba*szott szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő kiba*szott szexi kiöltözve, de mivel mindig laza cuccokat hord, ezért nem "illik" hozzá, az milyen hatást kelt?

Figyelt kérdés

Sportosan,lazán öltözködöm mindig,kb így:

[link]

És most egyik nap így megyek el itthonról:

[link]

Akkor gondolom meg fognak lepődni,de mivel senki sem látott még magassarkúban,és csinos cuccban,ezért furcsa hatást keltek majd vele sztem,mivel az nem az én világom,nem is illik hozzám. De mindenesetre szexi vagyok benne,csak ez nem vall rám. Most akkor mi van?:D Az ismerőseim mit fognak gondolni?


2013. máj. 20. 23:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7 vagyok és én is nő. És sztem nagyon nem áll jól neki az a ruha. Sehogy nem áll a mellénél. Van akinek sehogy nem áll a pánt nélküli. Hát ő is olyan.

Hát én csak így ide-oda elmenni sem öltözök ki. Mondom csak ha olyan helyre megyünk vagy alkalom van.

2013. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tőnnen akarnak megdugni majd a szép ruhákal ez a cél . vagy felvágni menyi pénzed van.
2013. máj. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!