Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő kiba*szott szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő kiba*szott szexi kiöltözve, de mivel mindig laza cuccokat hord, ezért nem "illik" hozzá, az milyen hatást kelt?

Figyelt kérdés

Sportosan,lazán öltözködöm mindig,kb így:

[link]

És most egyik nap így megyek el itthonról:

[link]

Akkor gondolom meg fognak lepődni,de mivel senki sem látott még magassarkúban,és csinos cuccban,ezért furcsa hatást keltek majd vele sztem,mivel az nem az én világom,nem is illik hozzám. De mindenesetre szexi vagyok benne,csak ez nem vall rám. Most akkor mi van?:D Az ismerőseim mit fognak gondolni?


2013. máj. 20. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mész pénzt keresni. :D
2013. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy csinos vagy, esetleg megjegyzik, hogy máskor is adhatnál többet magadra.
2013. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A nap legértelmesebb kérdése...
2013. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

azt hogy csak a ruha miatt vagy csinos

egy igazi nő a laza ruhákban is lehet dögös,nem csak csinos/elegáns ruhában

2013. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Jé, ez az alapjáraton sportos,laza ruhás lány most milyen csinos!"


Esetleg szóvá is teszik, és megkérdezik az okát.

2013. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

max rohadtul állni fog a fiúk cerkája mert te még nem vagy egy kicsomagolt ajándék a többi túlvetkőzött csajjal ellentétbe

meglepetést fogsz okozni :D

2013. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott h ha te vagy a második képen akk kicsit sok az önbizalmad. Nem áll jól ez a ruha. Am ha nem alkalomra veszed fel hanem csak úgy akkor kicsit visszásan hathat h csak így egyik napról a másikra megváltoztatod magad. Én is kicsípem néha magam, de csak alkalmakra v ha a párommal megyek valahova. Csak úgy h elmegyek itthonról boltba v mittomén (gondolom te iskolába) azért nem.
2013. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a képeken.:D
2013. máj. 20. 23:57
 9/12 A kérdező kommentje:

Egyébként sztem jól néz ki a csaj a 2. képen - női szemmel legalábbis.

Nem iskolába mennék,hanem ide-oda amoda.

2013. máj. 20. 23:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a hétköznapokon miért öltözöl úgy, mint egy fiú.
2013. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!