Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó módszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó módszer?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki megtetszett, de semmit nem tudok róla. Csak a nevét tudom, még élőben se láttam, és közös ismerősünk sincs. Egyetlen módszer, hogy felvegyem vele a kapcsolatot, az, hogy ráírok facebook-on. Mivel sokat járok bulizni, arra gondoltam ebből az irányból kezdek. Úgy kezdeném a szövegem, hogy: Hello, nem találkoztunk már? Tegnap a bulin ("összekeverem valakivel") -> téma megvan -> beszélgetés, később randira hívás. A véleményeteket szeretném kérni. Elsősorban a lányok véleményére vagyok kíváncsi, hogy miként reagálnának, de mindenki írjon bátran. Nemet, kort írjatok pls. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. máj. 20. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha bulizós a lány, akkor szerintem bejöhet. Ha nem, még talán akkor is, tőle függ, én pl. nem szeretem a bulizós srácokat, szóval nekem nem lennél szimpatikus ilyen szöveggel.
2013. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én pont az átmenet vagyok. :)
2013. máj. 20. 21:07
 3/3 Málna. válasza:

szerintem nem rossz terv de ha van egy kis esze akkor rá fog jönni hogy ez csak duma. viszont bejöhet. nincs veszteni valód ;)

én megnézném a képeid és ha azok rendben vannak akkor találkoznék veled pár beszélgetés után.

17/L

2013. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!