Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ad nekem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ad nekem senki esélyt az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Mintha leprás lennék, már attól elhúzódnak (neten pedig tiltanak), ha megpróbálnék akár csak barátkozni is. Normális kapcsolatot felépíteni szinte esélytelen. Pedig kötve hiszem, hogy nyomulós lennék, esetleg csak kicsit merev, míg nem ismerem meg a másikat. Mégis mi lehet a baj ezenkívül?

21/F



#ismerkedés #barátkozás #zártkapudöngetés
2013. máj. 19. 23:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Autó nem számít. Neten, szórakozóhelyen nem látják. Csak a ruhát. + taxival is hazaviheted (ha van hová) nem fogja zavarni. Neten nem lehet ismerkedni. A normálisabb jobban kinézők lábon elkelnek. +kéretlen tanács. Neten, szórakozóhelyeken nyelj be némi reneet (hányinger ellen) és gyakorolj a legöregebb, legocsmányabbakon. Ezt legalább olcsón megúszod. Lúzerként fogadd el nem tiéd a krém, nem miéd az első osztály, nem tiéd a 2.osztály. Nem tiéd a 3. osztály. Dedalon bevétele után turkálj a kukában. Szerezz némi (munka) tapasztalatot. Bízz benne, hogy némi (kommunikációs) tapasztalatszerzés után talán játszhatsz majd a megyei 3. osztályban is.
2013. máj. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
+Ez lemaradt. Mielőtt nekifogsz vegyél külön erre a célra egy mobilt. Legkényelmesebb egy kétkártyás. Legyen a rossz csajokhoz egy külön SIM-ed. (Ezt annó elbaltáztam) Mivel ezeket nehezebb eltávolítani mint egy tetoválást. Évek múlva is zaklatni fognak. Hiányzik a szókincsükből a "nem"
2013. máj. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!