Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ad nekem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ad nekem senki esélyt az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Mintha leprás lennék, már attól elhúzódnak (neten pedig tiltanak), ha megpróbálnék akár csak barátkozni is. Normális kapcsolatot felépíteni szinte esélytelen. Pedig kötve hiszem, hogy nyomulós lennék, esetleg csak kicsit merev, míg nem ismerem meg a másikat. Mégis mi lehet a baj ezenkívül?

21/F



#ismerkedés #barátkozás #zártkapudöngetés
2013. máj. 19. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy ronda?
2013. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elvagy átkozva
2013. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen a világ, ha nem vagy kiemelkedően jó, vagy nem vagy olyan amilyennek a média beállítja az ideális férfit, akkor nem kellesz senkinek, törődj bele, és szard le!
2013. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mondta senki, hogy ronda vagyok, de azt sem, hogy jól nézek ki. B@szki, hozzám sem szólnak, szerinted!? :D
2013. máj. 19. 23:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert nincs egy BMWhez hasonlító autód. Sajnos ilyen az élet.
2013. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meghaltál, szellem vagy csak még nem tudatosult benned? Te figy' nem volt valami fény meg alagút? Másfelé mentél esetleg, ah b@szod, hiba volt... :D
2013. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szokj hozzá dezsvír
2013. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért is vártam 11 után értelmes választ, nem tudom...
2013. máj. 19. 23:47
 9/12 anonim ***** válasza:
A neten sok felszínes qrva van. Azoktól ne várj semmit
2013. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, én szívesen barátkozok veled :)
2013. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!