Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek osszetorik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek osszetorik a szivet oke talan az ido segit. DE HA LELKIEG TESZIK TONKRE?

Figyelt kérdés
Itt mar nincs megoldas tobbszor megvagtam magam allandoan nyomas van rajtam.. tonkretesz egy szemetlada pasi akiert en az eletem adna de o ezt lesz. rja hat kivagyok:'((
2013. máj. 19. 02:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Csak akkor lehet tönkretenni, ha hagyod. Rajtad múlik.

Ez a viselkedés, amit produkálsz az itteni megnyilatkozásod alapján, max. akkor oké, ha még nem vagy 16-17 évnél idősebb.

2013. máj. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tokmindegy egy rendes pasi sincs azthittem o mas hat a f*szt ugyanolyan bekepzelt bunko -.- nemtudom mitcsinaljak:@@@:'(
2013. máj. 19. 02:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Te teszed tönkre magad a vagdosással és ezzel az idegeskedéssel.
2013. máj. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
talán hagyd a francba a csávót. nem ér ennyit. és lehet orvoshoz kéne fordulnod, ha vagdosod magad...
2013. máj. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert ha valakinek összetörik a szívét, azt fizikailag törik össze? Nem pedig lelkileg bántják? Ugyanaz a kettő...
2013. máj. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nemtudom lezarni a pasit szeretem kell !! demajd megprobalom. am nemolyan vagas epphogy egy kicsi h ne legyen rossz kedvem de ennyi..
2013. máj. 19. 02:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Fura dolog a szerelem. Olyan embert is képes vagy szeretni, aki már utál, rugdos, köpköd és lelki ronccsá tesz.
2013. máj. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tudod, ha valaki összetöri a szívedet, az lelkileg készít ki. A kettő ugyan az!

Nekem sem kellenél, ha vagdosod magad.

2013. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ritka idióta létforma néha a női nem...
2013. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ha voltal mar szerelmes megerted. foleg remenyyelenul:((
2013. máj. 19. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!