Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek gyávaság ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek gyávaság ellen?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy kissé nyuszi vagyok - ennél durvább a helyzet. Annyira nem vagyok képes, hogy ráírjak arra, akit szeretek. Pedig nem is szerelmet akarok vallani, csak megkérdezni hogy van és hasonló alapdolgok.


Volt gyávák, akik kigyógyultak belőle, mi segített? :O Mire gondoltatok olyankor?

Lány vagyok.


2013. máj. 18. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha te lány vagy akkor én megeszem a nem létező kalapom.
2013. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szerintem cuki, hogy ilyen vagy :3

De ha le szeretnéd győzni, akkor annyit tegyél meg, hogy ráírsz

Hidd el: a gyávaság fiúként rosszabb...

Ha szereted, annyit simán ráírhatsz :)

Muszáj lesz, mert előbb-utóbb azt hiheti, hogy nem törődsz vele. Vagy ilyenek. Egyéb jótanácsom nincs: rá kell írnod! ;)

Bocsi hogy jobb ötletem nincs :/

2013. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. Az vagyok pedig.

2. Köszönöm. :3

2013. máj. 18. 20:31
 4/17 anonim ***** válasza:

én is mindig félős voltam még most is

az első csávóm úgy lett hogy kissé ittas voltam és akkor persze bátrabb

ez segített

de sajnos elkapott a hév és ha iszok akkor pasizok

2013. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
igyál 1-2 pohár bort
2013. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Decukiii :)
2013. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Értem. :D Végül is ez is egy járható út, bár olyan szinten még sose voltam piás, hogy levetkőztem volna a gátlásaimat...úgy látszik, rajtam már csak az segítene.


Amúgy azt is tudom, hogy ha egy csávó olyan, mint én, neki rosszabb, de nekem se túl jó. XD

2013. máj. 18. 20:34
 8/17 anonim ***** válasza:

#5 ez vicces

de akkor töményet igyon ne legyen bor szaga

2013. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7 Övön aluli más ember érzésével ezt tenni. Dehát ki milyen harcmodorral rendelkezik olyan szintű katona.
2013. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd le "csak úgy" amit akarsz neki majd írni,mintha csak próba lenne,aztán mielőtt kapcsolni tudnál gyorsan nyomj egy entert :)
2013. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!