Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fiuk jonnek be? (13-16éves lányok vlaszát várom)

Figyelt kérdés
küslő és belső tulajdonságokis lehetnek
2009. okt. 1. 13:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én nem tudom leírni mi jön be, van aki tetszik van aki nem. leginkább belsőt nézem. Mostani barátom 14 évvel idösebb nálam és nagyon imádjuk egymást. barna "rövid" hajú zöld szemű, és nem az a kigyurt állat hanem épp annyi izom van rajta ami nem feltünő, kicsit pocis de amit legelőször megnéztem rajta az az h nagyon nagyon jó feneke van;)
2009. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, 13:55, de számít a belső is. Nem mindenki olyan, mint akikkel találkoztál a 13 évesek közül, és elkönyvelted a korosztályt (szűz)k*rvának. És az, hogy számít a belső, nem azt jelenti, hogy járok valakivel, mert nem, a kérdés arra irányult, hogy milyenek jönnek be-->tetszenek


Hosszú, kék szemű, átlagos, normális, nem egoista, megbízható, és magabiztos. Túlsúlya ne legyen.

2009. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

17:11 ---> nekem bejönnél ;)

15,5/L

2009. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!