Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fiuk jonnek be? (13-16éves lányok vlaszát várom)

Figyelt kérdés
küslő és belső tulajdonságokis lehetnek
2009. okt. 1. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

egy fiú ne legyen tahó, legyen figyelmes, és ne legyen egoista, külsőre legyen hosszú a haja, kicsikét izmos(nem kocka, nekem a kar fontos) és legyen egy picike pocakja, és jó feneke legyen,



de amúgy szerintem a a páromat írtam le!!! nagyon zseretjük egymást, és igazándiból, ki is egészülünk, nincsennek óriási elvárásain egymással szemben, és ez így jó...love!!!

2009. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köíszi és korot irjatok légyszi
2009. okt. 1. 13:50
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

Bocsi, hogy beleszólok de szerintem egy 13-16 éves lánynak nem igazán számit, hogy a fiúnak milyen a belső tulajdonságai.

Azok inkább csak a külsőre mennek. Főleg a 13 évesek.. s csak lassan az évekkel előrehaladva kezd számítani a belső is.

2009. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
13:55-nél a pont!
2009. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ahogy vesszük, a kisugárzás az már a belsőről árulkodik...Nem elhanyagolható...Nemdebár? Dedebár.
2009. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, de nekem azért már 14 évesen is fontos volt, hogy akivel járok, ne legyen egy hatalmas bunkó, másokkal is tudjon normálisan beszélni ne csak velem, ja és h legyen vmennyire intelligens, tanuljon tűrhetően, ne menőzzön nekem azzal h egy órán 2 egyest szedett össze és nem is tudja hogy lesz meg év végén a 2ese :S

lehessen vele rengeteg mindenről beszélgetni.


persze h abban a korban a külső is fontosabb, mint később, de az meg teljesen egyéni kérdés h kinek mi jön be.

L.20

2009. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Háát..olyan akinek jó a humorérzéke,de a komoly dolgokat is meg lehet vele beszélni, nem akar állandóan menőzni és kitűnni a tömegből, nem úgy néz ki mint 1 rossz b*zi és nem követ semmilyen hülye stílust sem.Nem cigizik, iszik.Nem muszáj az álompasi, de legyen ígényes ^^

És nem csak azért akarja, h legyen csaja mert jajj de király hanem mert szereti is a lányt és komolyan gondolja a kapcsolatot.

14/l

2009. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kösz a gyors válaszokat:)
2009. okt. 1. 14:55
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

az utolsón látszik,hogy érett és nemcsak a külsőre megy,szóval amit az egyik válaszoló írt nem igaz.Túlzás azt mondani,hogy csak a külsőre megyünk.Felőlem lehet akármilyen álompasi az illető,ha nem fog meg benne vmi rögtön akkor felejtő az egész...


Szerintem igen is fontos a fiatal lányoknak a belső is,csak próbálják azt kiszemelni,hogy ki az akinek a belső tulajdonságai is rendbe vannak és helyes is.


Szerintem fontos,hogy őszinte,figyelmes,megértő,kedves és megbízható legyen,jó humorérzék is sokat számít,mert szeretek nevetni,de lehessen vele komoly dolgokról is beszélni.Előny ha magasabb nálam(165-170körül legyen,annál nagyobb ne nagyon mert akkor már nagyon magas hozzám képest:D),kicsit hosszú haj vagy a felzselézett - tudom,ez csak divat,de a sima rövid haj olyan semmilyen.

14,5/L

2009. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

aránylag hosszabb hajú (még nem vállig érő) és nem vasalt, szőke hajú, enyhén borostás arcú rocker srác(annyira hogy egy bandában gitározik és fel is lépnek pár hetente) aki 16 éves bejönne a lányoknak? :P

ja bocs lehagytam, 175 magas vékonyabb alkatú de sportos test* ?

2009. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!