Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, vannak még köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vannak még köztetek olyanok, akik nem szeretik a bulis helyeket (diszkókat/koncerteket)? Vagy ha jártatok is oda, egy idő múlva már inkább csak a párotokkal szerettetek volna együtt lenni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam a disco kilőve, mert nem szeretem azt a zenét, de koncertekre mindig elmegyek, ha van valami jó és akár párom nélkül is, ha neki nincs kedve. De mi mindig együtt megyünk, kb 1x fordult elő, hogy nem volt kedve.
2013. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első: ha lenne még pár alkalom, hogy nélküle kellene menned, szereted őt annyira, hogy az istennek sem csalnád meg? Vagy ha van valami tapizós majom, azt inkább lerázod magadról?
2013. máj. 13. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Diszkóba sosem jártam, koncerteken voltam már, de egyedül nem szeretek menni, csak a párommal.
2013. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az van, hogy olyan helyekre járok, ahol normálisak a pasik, szóval ha egyedül is megyek el, akkor sem moccan rám senki, én meg szerelmes vagyok, nem érdekel rajta kívül más. De olyan pasival sem járnék, aki mindenáron magához akarna láncolni, mert attól is frászt kapok.
2013. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Diszkó kilőve, nem is voltam (voltunk) még, és nem is érdekel egyáltalán. A koncerteket nagyon szeretem, de mindig együtt megyünk. Én különösen a rock koncerteket, amit a párom nem annyira szeret, de a kedvemért eljön :) Nélküle nem szeretnék menni, és nem is érezném magam olyan jól! De ha nélküle is mennék, az biztos, hogy nem szórakozgatnék másokkal, és lekoptatnék minden "tapizós majmot". Nincs olyan pasi, akire lecserélném!!!

19 éves lány, több, mint 4 éves kapcsolatban.

2013. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!