Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert varja el tolem a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert varja el tolem a pasi hogy mondjam neki h "szeretlek "szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Baratok voltunk most Ott tartunk h szex miatt jarunk ossze.. viszont o irja meg mondja is h: szeretlek.. ha nem valaszolok megkerdezi teis ugye ?azert furi mert o akar csak szexkapcsot.. en Meg bele estem kicsit es ha mondanam neki ugy is ereznem amit nemtud es sztem o csak ugy mondja mint mostanaba sokan..... L
2013. máj. 12. 02:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszter, mit keresel még itt hajnal 2:37 kor?
2013. máj. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezen agyaltam:) szandinak hivnak mellesleg
2013. máj. 12. 02:48
 3/8 anonim ***** válasza:

:D


Amúgy azért mondja mert nem akar elveszíteni mint szexpartnert, és szeretné ha te is mondanád neki. Ennyi a lényeg, nem több :)

2013. máj. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor mondanom kene?:)
2013. máj. 12. 03:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert szexkapcsolatban nem létezhet érzelem?
2013. máj. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem többet akar, lehet hogy közben belédszeretett,talán kérdezz rá. ne mond ha nem akarod.
2013. máj. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha szeretne akkor azt közölte volna ,hogy többet érez bla bla bla...
2013. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ő így gondolhatja, szeretlek meg... .

Szerintem te ne mondd neki,mert te komolyan gondolod,és ő nem úgy értelmezi ebben az esetben azt a szót.

2013. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!