Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a legjobb barátom belém szeretett! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Huszon évesek vagyunk mindketten, évek óta ismerjük egymást, de erre nem számítottam. Ő srác, én lány. Mindkettőnknek van párja, mindkettőnknek problémás a kapcsolata. Rengeteget beszélgettünk mostanában a nyűgjeinkről, hogyan lehetne megoldani stb.

Ez odáig fajult, hogy néhány nappal ezelőtt egyik este közölte a srác, hogy neki ez így nem megy és nem beszélhetünk többé egymással. Tudja, hogy az én szívem másé és ő ezt nem tudja így csinálni, mert belém szeretett.

Konkrétan köpni nyelni nem bírtam, de szó szerint.

Nekem ő az egyetlen barátom. Ő volt az egyetlen aki mindig mindenben mellettem állt és támogatott. Úgy érzem elvesztettem mindent, ami fontos. A kapcsolatom egy rakás sz*r jelen pillanat, a legjobb barátom pedig lepattint, nincs kivel beszélgetnem, nincs kivel eljárnom bárhova is. Teljesen kikészültem. Még is mit kéne tennem?


2013. máj. 11. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
én is jártam ebbe a cipőbe javaslom h NE! még egy laza dugást se ejtsetek meg!! ÉN ELŐRE SZÓLTAM!
2013. máj. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolatod egy rakás sz@r és van egy fiú aki szeret és te is csak nem úgy. Megpróbálhatnátok. Jelenleginél biztosan jobb! :)
2013. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ivan Iljics ***** válasza:

Javaslom hogy tegyél radikális intézkedéseket a kapcsolatod ügyében. Vagy lépj ki vagy ha meg lehet és meg akarod menteni akkor olyan irányban, de legalább azt a felét stabilizáld az életednek.


A helyzetedben én a családomra támaszkodnék. Szülők, testvérek, nagyszülők mind-mind remek beszélgetőpartnerek lehetnek...

2013. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

feküdj le vele

a kapcsolatot egy szem*ttelep, egyéb kérdés?

az életetekben jelenleg 1emberre építhettek, egymásra:D

ne k*rd el, mert egyedül maradsz, és úgyis megbánod

ahogy ő is ha nem megy bele

remélem segítettem

22F

2013. máj. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ahogy leírtad, a kapcsolatod egy rakás szar, akkor nem hiszen ezen változtatnál

amúgy a srácnak a kapcsolata is rossz, ez árulkodik, ha beléd szerelmes

Te is tudod mit szeretnél, javaslom gondold végig, tegyél valamit, ne várj tovább, lépjél

2013. máj. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szar a jelenlegi kapcsolatod, akkor lépj ki belőle!


Aztán rakd rendbe magad és gondold át, mit akarsz!

2013. máj. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
SZEX!
2013. máj. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez nekem olyan mértékű sokk volt, hogy egyelőre odáig sem jutottam el, hogy "utána menjek". Amióta ő ezt kimondta és közölte, hogy a továbbiakban nem szeretne az életem része lenni, nem is jelentkezett, én pedig nem kerestem. Időre van szükségem ahhoz, hogy erre egyáltalán végig gondoljam, hogy mit tudok reagálni...

Nagyon jóban voltunk mindig is, elnevetgéltünk, vidítottuk egymást. Tudtam arról ha szomorú és arról, ha boldog. Arra viszont sosem gondoltam, hogy emögött más állhat. Aztán egyik nap látom a barátnőjével sétálni, másnap már előáll a témával, hogy ez van. Nem is tudom hirtelen hova tenni az egészet, nem azon jár az agyam, hogy lefeküdjek-e vele elhihetitek. :)

2013. máj. 11. 01:27
 9/9 anonim válasza:
Have sex. It is never bad, but sometimes it can be useful,to refresh your relationship.Good luck!
2016. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!