Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megérdemeltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megérdemeltem a pofont? Hívjam fel ezek után?

Figyelt kérdés

Új suliba mentem év elején ott ismertem meg egy srácot,akivel padtársak lettünk. Az elején nem volt velem valami kedves,egy bulin meg egyenesen bunkó volt,de a buli felénél oda jött hozzám bocsánatot kérni és meghívott egy sörre. Beszélgettünk,mondta,hogy sajnálja,hogy bunkó volt,éjjel 2 óra lehetett amikor már elég fáradt voltam ő mondta,hogy haza visz mivel kocsival van,nem igazán bíztam benne ezért nemet mondtam,szerintem felfogta miért mondtam nemet és mondta,hogy a haverjai is jönnek (velük jóban voltam már akkor is) és végül is elvittek haza... Ezek után sokat jártunk el együtt,beszélgettünk. Összejöttünk. Nekem ő az első barátom,ő volt az első akivel lefeküdtem,neki nem én voltam az első. Múlthét szombaton külön mentünk bulizni,én azt mondtam anyumnak,hogy a barátommal megyek. Volt pár srác akik rám mozdultak,de lekoppintottam őket. Elmentem a mosdóba és láttam,hogy van 12 nem fogadott hívásom és 2 üzenetem,4x anyum hívott 8x a barátom. Anyám írta,hogy mivel nem vettem fel a telefont felhívta a barátomat és ő azt mondta neki,hogy nem vagyok ott. És,hogy akkor hol vagyok és kivel. A barátom üzenete: "Hol a fenében vagy? Anyád engem hívott,hogy miért nem veszed fel a telefont,én meg nem tudtam mi van,mert nem is jöttél el... Hol vagy??? Hívj fel!". Amikor próbáltam hívni foglalt volt,elindultam haza 23 óra után, kicsivel a házunk előtt ácsorgott és telefonált rögtön letette a telefont amikor oda értem. Elkezdett ordibálni,hogy mi volt ez,kivel voltam,meg,hogy tuti sráccal volt. Beleszagolt a hajamba és azt mondta: Bűzlesz,te valakivel voltál,mi? Mondtam neki,hogy nem,meg,hogy hagyja a hülyeséget próbáltam hívni. Erre azt mondta: Ne hazudj nekem,k*rvára ne merj nekem hazudni. "Kivel voltál? Az egyik haverommal,mi?" Próbáltam le csillapítani,de elkezdett ráncigálni,szóltam neki,hogy hagyja abba,de nem fejezte be, kicsit megpofoztam,hogy hagyja már abba,erre ő nagyon durván megütött,borzalmasan fájt,nem csak az ütés hanem a gondolat,hogy Ő megütött... Mielőtt elment csak ezt mondta: Nem szeretlek.

Komolyan gondolhatta? Nagyon bánt a dolog,hogy miért voltam vele ilyen hülye,mert nagyon szeretem,ő az első barátom. Nagyon rosszul érzem magam emiatt,mert szeretem,de megbántott,bár megérdemeltem... Hívjam fel? Vagy várjam meg,hogy ő hívjon? Hülye egy szitu...



2013. máj. 7. 18:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
na mennyetek a f*szba mind annyian ti nyomorékok. Nem kellett volna elmenned bulizni ugy hogy ő nem tud rola. és nagyon nagy igaza van hivd fel őt. Bocsánatot fog kérni tőled azért mert meg ütött de azon lessz majd h rá jöjjön kivel "voltál" én a helyébe meg rugdostalak volna még és LESZAROM HOGY MIT GONDOLTOK ROLAM igaz hogy utána 1-2 napra amikor meg nyugodnék bocsánatot kérnék de nem kezdeményeznék elsőnek. Nekem sok barátnőm volt és amikor rá jöttem hogy egyszer megcsalt az akiért az életemet oda adtam volna...és még neki ált feljebb na én elküldtem az annyába nekem jött ellöktem magamtol de amikor meg tudtam h a legjobb haverommal csalt meg a haveromat akit annak hittem addig vertem még korházba került a csajomat pedig ugy arcba vertem h ki köpte a fogát. 4 év felfüggesztetett kaptam de meg érte :D azóta retteg tőlem...
2013. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

11-es igazán büszke lehetsz magadra... veréssel intézni a dolgokat valóban felnőttes kicsit sem agresszív megoldás, komolyan ennyire primitív hiperérzékeny idióta vagy?


Na mindegy, kérdező ezt a kapcsolatot ne sajnált, ostoba voltál és te is huibás vagy ez tényde a srác egy barom állat, nem vesztettél vele sokat.

2014. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!