Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyönyörű top modell egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyönyörű top modell egy ilyen csúnyasággal hogy jöhet össze?

Figyelt kérdés

Hát nagyon nem illenek össze..

[link]


2013. máj. 7. 09:50
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

" és némi megnyugvást ad, h nem a külső a lényeg."


Elvileg.



(...)


Elvileg a kommunizmus jó.

2013. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni melyik országba mentek a "nem rosszak" hamár itt egy sincs.


Legalábbis én "Magyarország legképmutatóbb városa" díját többször elnyert városban élek.

2013. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Hülye vagy :D én vd nem vitázok de gondold át a dolgokat :)
2013. máj. 7. 12:50
 44/46 anonim ***** válasza:

A külső tényleg baromira kevés, bár szerintem olyat senki nem választ, akitől alapból undorodik.

Én pont azért találtam magamnak elég sokára párt, mert igaz én is válogathattam és külsőre már régen találtam volna olyat aki tetszik, csak belsőleg, vagyis hát jellemre való tekintettel voltak olyan nagyon az elvárásaim, hogy nagyon kevesen feleltek meg neki.

2013. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 ivilicious ***** válasza:
első barátommal 5 évig voltam együtt. nem tetszett,egyáltalán nem tartottam helyesnek...aztán megszerettem, és ő volt a legjobb pasi a világon nekem.
2013. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
2 méter magas... Tudod mekkora fasza lehet??
2013. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!