Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyönyörű top modell egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyönyörű top modell egy ilyen csúnyasággal hogy jöhet össze?

Figyelt kérdés

Hát nagyon nem illenek össze..

[link]


2013. máj. 7. 09:50
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
A gondoskodás nem a pénzben merül ki....
2013. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Ez a pasi nem ronda. Kicsit közel ülő szemei vannak, meg hülyén áll neki az a bajuszka, de amúgy semmi baj nincs vele. Szerintem összeillenek.
2013. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
A gondoskodás nem csak abban áll... látszik, hogy rólad senki nem gondoskodott eddig... Hanem, ha mondjuk elkapsz egy retkes betegséget és ki sem tudsz kelni az ágyból, akkor nem elmegy bulizni a haverokkal meg nem a körmeit festegeti helyette, hanem mondjuk ápolgat, és még ezer féle gondoskodási forma van, szegényes ember vagy ..
2013. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%

" hogy belső értékek"


Mellédumálás, tuti nem jönnél össze valakivel csak a "belső értékei" miatt. Ha ronda akkor még az utcán is nagyívben elkerülöd. Nem kell az álszent duma.



"Na meg létezik olyan is, hogy szerelem"


Na ja, meg becsületes politikus, dolgos C betűs állampolgár, jó fej gazdag, kedves-előzékeny rendőr, tisztességes BKV ellenőr is... Csak kb mint a fehér holló...

2013. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%
Ez a csaj nem beteg, ergo a csávó még ilyen szintem sem teheti ezt meg, mert nincs miért.
2013. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Hát nyilván nem jönnék össze egy olyan emberrel, aki számomra taszító és ronda csak a belső értékei miatt, de egy olyan pasival, aki mondjuk annyira nem az esetem, azaz nem halok meg a külsejéért, de nem is taszít, azzal simán összejönnék, ha a belső értékei olyanok, olyan tulajdonságai vannak...stb.. Abba lehet beleszeretni, ha meg beleszeretnék, akkor tuti ő lenne a legszebb pasi a világon... ennyi. Hát szar neked, hogy te nem voltál még szerelmes, ilyen gondolkodással meg ilyen tévképzetekkel nem is leszel.
2013. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Egy csajnak nem mindig a külsö szamit, de ez nem valami uj felfedezes, remelem tudod. Amugy meg nem ronda a pasi, + sikeres + sportos + penzes, ennel sokkal rosszabb kombinaciot is latsz az utcan nap mint nap.
2013. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Már írtam, hogy nem csúnya a pasi, meg mindenkinek más az ízlése, úgyhogy nem hinném, hogy a csaj rondának tartja. Hozzátenném még, hogy ez a nő válogathat. Valószínűleg minden ujjára jut pasi, pénze van, biztos nincs arra szüksége, hogy eltartsák, biztos nem is egy önbizalomhiányos fruska, hogy az legyen a lényeg, hogy a barátnőknek mutogassa, hogy neki van a leghelyesebb pasija.

Valószínűleg olyat választott, akivel igazán jól érzi magát, aki el tudta csábítani az egyéniségével.

2013. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%

"hogy te nem voltál még szerelmes"


Hogyne lettem volna, sajnos. Még általános suliba, nagyrészt reménytelenül habár a végére majdnem lett belőle valami, csak közbe meg vége lett a sulinak... Utána legrosszabb nyár ever aztán középsuliban sz*rtam az egész dologra, csak sunnyogtunk meg szórakoztunk a többiekkel utána meg már majdnem 19 voltam. Azóta meg már nem tudok annyira "elszállni" mint középsuliban. Semmilyen téren.

2013. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Két dolog befolyásolhatja a kapcsolatot.

Vagy a szerelem, vagy a pénz.

2013. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!