Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek tetszik az ha egy palin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek tetszik az ha egy palin feszül a poló és látszik a mellbimbója? Vagy az gáz?

Figyelt kérdés
A pali gyúr :)
2013. máj. 5. 22:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A kokszos kétajtós szekrény izomszörnyetegeket nem szeretik. Izmos egy Brad Pitt is, csak nem egy Ronny Coleman méret, meg nem egy Schwarzenegger méret. Azért van különbség izom és izom közt is.

A másik meg az,hogy pofára megy. Ha jóképű vagy, akkor nagy örömmel nézegetik a mellbimbódat is a fehér pólóm ha átüt kicsit, ha vacak pofa vagy ,akkor meg ha levegőt szívsz, az is gáznak számít. Sőt, gázt kívánnak a tüdődbe!

Nem, nem rám vonatkozik, csak láttam már egykét megnyílvánulást ilyenféle emberekre is.

Egyébként meg midnenkinek van nemtől függetlenül mellbibója, annyira nem oszt nem szoroz semmit.

Nem a faszod üt át a pólódon, nem kell takargatni.

Akinek jó teste van, az mutassa is meg.

Aki hamburgerzabálló sőrhas, az meg bujkáljon az 5XL es takarófedő póló alá és kész...

2013. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz erre voltam kiváncsi akk nem gáz :P :)
2013. máj. 5. 22:36
 23/26 Pretty_Fighter ***** válasza:

Nem a mellbimbóját fogom nézni,ha ott a mellizma,karja:P

Szóval nem gáz.

2013. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Azért kérdem h ha az látszik akk nem gáz :)
2013. máj. 5. 22:48
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit azért gáz. Persze hordhatsz ilyeneket, de azért legyen normális pólód is, ha véletlenül kilyukadna a mellbimbódtól a feszülős póló.
2013. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
újjatlanra gondoltam h úgy gáz e
2013. máj. 5. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!