Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért hordtok melltart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért hordtok melltartót? És fiúk, szerintetek a lányok miért hordanak? Elgondolkoztatok már ezen?

Figyelt kérdés
Légyszi fiúk, a hülye "ne hordjanak ruhát sem" jellegű válaszoktól kíméljetek meg!
2009. szept. 28. 16:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
16.45ös...ez kvanagy hüyleség. a mellet zsír építi fel, nem izom. és lógni fognak ha nem hordassz melltartót, mert megnyúlnak a tartó szövetek... egészségedre
2009. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Én azért hordok, mert még ha nem is fázom, általában látszanak a mellbimbóim. És engem ez zavar....
2009. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Egész pontosan, zsírszövet, tejmirigy építi fel, a szalagok tartják a helyén. Az izom, amiről sokan beszélnek, a kis és nagy mellizom. Aminek a melltartásához nem sok köze van.
2009. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19%
Miért baj az ha átlátszik?Így is alig van rajtatok 1-2 darab ruha, a seggetek nem baj ha kilátszik?:)Soha nem fogom megérteni a nőket:D
2009. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Az az igazán izgalmas, ha látszik...
2009. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ha nem hordanánk, akkor a férfiak szeme pláne kiesne a helyéről:) Na de komolyan:) Nekem az átlagnál egy picivel nagyobbak a melleim, és zavar például, hogy járás közbe le-fel mozognak.
2009. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Annál, ha látszik, csak egy dolog izgalmasabb: ha még mozog is kicsit...
2009. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
hát, én 25 éves koromig nemhordtam melltartót, csak tesi órákon. édesanyám tanácsára, aki szintén ezt tette. édesanyám most 60 éves, a 2 szülés után megerszekdtek ugyan a mellei, de nem drasztikusan. én 26 vagyok, nincsenek kicsi melleim, de nagyok sem, közepes méretűek, de egy centit sem lógnak...míg ott van a barátnőm, gimis korom óta ismerem, ő már 14 évesen melltartóban lófrált, kisebbek a mellei mint nekem, és LÓGNAK!!!
2009. szept. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát.. szerintem sincs sok köze a lógáshoz, csak mondjuk annyiban, h melltartóval egy lógó mellből is szép formájút lehet csinálni. A mai melltartók ápolnak és eltakarnak :) Akinek meg nagyon nagy, tényleg nem árt tartani, főleg sportolásnál zavaró lehet, még a kisebb is az.
2009. szept. 29. 10:09
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én azért hordok, mert nekem mondhatni egyáltalán nincsenek melleim, de azért szeretném, hogy nőisnek látszódjak. :) Ha nem hordanék akkor olyan pici melleim lennének mint egy fiúnak. :D
2009. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!