Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan mondanátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondanátok el a szüleiteknek, hogy elköltöztök?

Figyelt kérdés

El szeretnék költözni egy pasihoz, de ők nem ismerik a pasit és nem szeretnék róla beszélni.!

Hogyan mondanátok meg? VAGY Mit mondanátok?


2013. ápr. 29. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
"Te anyu ha elköltöznék attól még vasárnapi ebédre hazajöhetek?"
2013. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mentem, csá!
2013. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem nem kellet.. anyám megmondta takarodjak a bús büdös f*szba :)
2013. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek lehet h nem ártana bemutatni a pasit. Te tényleg úgy akarsz valakivel összeköltözni h be sem mered őt válalni a családod előtt?
2013. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom baromi fiatal vagy. Csak gratulálni tudok, ha ennyi eszed van.
2013. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha én azt ide leírom,akkor valószínűleg tiltanak innen.
2013. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem, csak szimplán nem akarom nekik bemutatni. De valaki írhatna is tippeket...
2013. ápr. 29. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam például fokozatos volt a dolog. Egyre több időt töltöttem nála és egyre kevesebbet otthon. A szüleim megszokták, hogy egyre kevesebbet voltam otthon. Tulajdonképpen már két éve teljes mértékben a barátomnál lakok, de van, hogy néha otthon töltöm a hétvégét, meg nálunk hagyomány a vasárnapi családi ebéd. Én is azt tanácsolnám, hogy mutasd be először a szüleidnek a barátodat, hogy biztosak lehessenek abban, hogy a pasid rendesen bánik veled, vigyázz rá. A szüleidnek fontos, hogy biztonságban tudjanak téged.
2013. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!